Słodkie spotkanie Klubu Myszki Norki w Muzeum Czekolady
W maju kolejna grupa naszych Klubowiczów i Podopiecznych wybrała się na wyjątkowe zwiedzanie Muzeum Fabryki Czekolady E.Wedel.
Podczas wizyty uczestnicy dowiedzieli się skąd do fabryki trafiają ziarna kakao, kto wpadł na pomysł jej założenia oraz jak na przestrzeni lat rozwijała się ta słodka marka. Nie zabrakło również prawdziwych smakowych atrakcji — była degustacja płynnej czekolady, mrożonego ptasiego mleczka oraz nowości Wedla – batonika Crush.
Bardzo dziękujemy za ciekawe oprowadzenie, to była niezapomniana i bardzo smakowita przygoda!
Dziękujemy także firmie Playtika, dzięki której mogliśmy wyruszyć w tą trzymiesięczną słodką podróż.