Razem dla Ukrainy

Dodano: 04.03.2022

W obliczu ogromnej wojennej tragedii, która rozgrywa się tuż za granicą naszego kraju, robimy co w naszej mocy, by służyć niezbędnym wsparciem zarówno przybywającym uchodźcom, jak i obywatelom Ukrainy, którzy pozostali w atakowanych miastach.

Zarząd Fundacji zdecydował o przekazaniu 50 000 złotych na specjalne subkonto: Pomoc Ukrainie.

Każdy może się przyłączyć się do naszej zbiórki przekazując datek na numer konta: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994 – w tytule przelewu wpisując: 555555 Pomoc Ukrainie

W zbiórkę włączają się również Podopieczni Fundacji. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane Polskiej Akacji Humanitarnej – organizacji z ogromnym doświadczeniem w niesieniu pomocy potrzebującym na terenach objętych wojną. Dodatkowo nasi pracownicy organizują wsparcie medyczne dla ukraińskich żołnierzy.

Mamy nadzieję, że te środki pomogą w zapewnieniu bezpośredniej pomocy osobom, które ucierpiały w wyniku rosyjskiej agresji.

Pomoc w obliczu tej wstrząsającej sytuacji to nasz obowiązek, angażujemy się w zbiórki, szykujemy paczki dla dzieci, które wraz z mamami szukają schronienia w Polsce. Jesteśmy w stałym kontakcie z rodzinami naszych ukraińskich podopiecznych. Jeden z nich – Stasio, wraz z rodziną jest już bezpieczny w Warszawie.

Wobec tak tragicznych wydarzeń nikt nie może pozostać obojętny.

Zarządzaj plikami cookies