Podsumowanie warsztatów bębniarskich

Dodano: 02.01.2026

W grudniu zakończyliśmy realizację krótkiego, ale niezwykle wartościowego projektu muzycznego Klubu Myszki Norki. Od października, we współpracy z Szkoła Rytmu by Pylu, prowadziliśmy warsztaty bębniarskie dla osób z niepełnosprawnościami.

Spotykaliśmy się co tydzień, by poprzez rytm i muzykę rozwijać zainteresowania, współpracę oraz radość z bycia razem. Muzyka okazała się wspaniałym narzędziem do budowania relacji i wyrażania emocji – a efekty przerosły nasze oczekiwania!

Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał własny bębenek, który pozwoli na dalszą pracę i rozwijanie zdobytych umiejętności.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, energię i ten wspólnie spędzony czas.

Projekt został zrealizowany dzięki funduszom otrzymanym za pośrednictwem CAF America – dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Zarządzaj plikami cookies