Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Fiuk Hanna Zuzanna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
9498

Województwo:
pomorskie

Data urodzenia:
2006-09-15

Schorzenie:
Autyzm wczesnodziecięcy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Hani Fiuk.

U Hani zdiagnozowano autyzm w wieku niespełna 3 lat, a w wieku 5 lat epilepsję. We wrześniu 2018 roku Hania skończy 12 lat i jest dzieckiem wymagającym stałej opieki. Jest pod stałą opieką neurologa i psychiatry dziecięcego. Podczas prywatnych konsultacji w gdańskiej Poradni Rubikon będącej pod patronatem Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym otrzymujemy programy terapeutyczne do pracy  w domu. Zapewniamy Hani indywidualną terapię logopedyczną i pedagogiczną. Korzystamy także z grupowych zajęć sportowych i muzyczno-ruchowych organizowanych przez Stowarzyszenie “Wiatraczek” w Słupsku.

Hania kocha muzykę, szczególnie graną na żywo. Zabieramy ją na koncerty do filharmonii i na spektakle dla dzieci. Hania bardzo lubi ruch. Uczestniczy w zajęciach gimnastycznych, pływa na basenie, skacze na trampolinie. Latem jeździ z mamą na tandemie lub z tatą na motorze. Uwielbia także spacery nad morzem i karmienie mew. Z mamą pichci w kuchni (lubi miksować składniki, przesiewać mąkę, coraz lepiej kroi warzywa), a w miarę swoich możliwości pomaga w innych pracach domowych.

Ostatnio tworzy nowe słowa i wzbogaca nasze dialogi, które bywają bardzo zabawne. Cieszymy się, że jej rozumienie mowy i zasób słów wciąż się poprawiają. Sprawniej wykonuje codzienne czynności związane z samoobsługą, co bardzo wpłynęło na jakość naszego codziennego życia. Różnica w funkcjonowaniu między Hanią, a jej rówieśnikami jest bardzo duża, ale jesteśmy dumni z naszej córki, widząc jak wiele wysiłku wkłada w codzienną naukę.  Cieszymy się z każdego drobnego sukcesu. Mimo wielu problemów z komunikacją oraz rozpoznawaniem i wyrażaniem emocji, Hania daje nam dużo radości i miłości.

Staramy się stworzyć Hani jak najlepsze warunki sprzyjające jej wszechstronnemu rozwojowi. Z powierzonych przez Państwa środków opłacamy leki, prywatne wizyty u specjalistów, dodatkowe zajęcia terapeutyczne i wydarzenia kulturalne, a także zakupujemy pomoce edukacyjne do terapii logopedycznej i pedagogicznej.

Bardzo dziękujemy za wszelką pomoc, bez której Hania nie osiągnęłaby tak wiele w tak krótkim czasie i nie miałaby szans na samodzielność w przyszłości. W jej imieniu prosimy o dalsze wsparcie i będziemy wdzięczni za wszelką pomoc oraz słowa otuchy.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
9498 Fiuk Hanna Zuzanna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
9498 Fiuk Hanna Zuzanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Biomed-Centrum Sp.j., Katowice
PKO Bank Polski
BENQ
Giełda Papierów Wartościowych S.A. – Warszawa
Polski Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych