Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Piechota Filip

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
9109

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2006-12-08

Schorzenie:
autyzm dziecięcy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Filipa Piechoty.

Filip od ponad czterech lat ma zdiagnozowany autyzm dziecięcy i od tego czasu staramy się go intensywnie leczyć. Autyzm jest całościowym zaburzeniem rozwoju, a jego szczególną cechą jest brak kontaktu z dzieckiem oraz trudności w przyswajaniu wiedzy. Na podstawie badań, które zostały wykonane wynika, że Filip ma zatruty organizm pierwiastkami toksycznymi z powodu braku prawidłowej pracy systemu obronnego organizmu oraz jelit. Dodatkowo ma problemy z integracją sensoryczną, czyli czuciem własnego ciała.

Jednakże jest nadzieja na wyleczenie Filipa – dzięki dotychczasowej terapii i leczeniu Filip przejawia już zachowania społeczne, nawiązuje kontakt z rodzicami, oraz dziadkami. Dla rodziców jest to nadzieja, że ma jeszcze szansę na to, aby być świadomym dzieckiem, że warto próbować wszystkiego, aby wejść w jego świat. Wszystko, co rodzice mogą zrobić związane jest z finansami. Od kilku lat rodzice borykają się z problemami finansowymi. Niestety, ale pieniądze decydują o tym jak dalej będzie przebiegać leczenie oraz edukacja dziecka. Rodzice wiedzą o tym, że można zrobić dużo więcej, dlatego apelują o pomoc. Starają się wszelkimi możliwymi sposobami pozyskiwać środki na leczenie i rehabilitację, także na poprawę bytu materialnego – niejednokrotnie narażając się na nieprzyjemne komentarze. Miesięczny koszt leczenia i rehabilitacji jest bardzo wysoki – sama cena suplementów to około 1000zł, różnorodna terapia oraz specjalna dieta to koszt ponad 1500zł do tego wizyty u lekarzy, zakup programów i pomocy edukacyjnych, sprzętu do rehabilitacji, turnusy rehabilitacyjne, dla rodziców to koszt ogromny. Mama nie jest w stanie podjąć pracy, musi opiekować się Filipkiem, a wynagrodzenie taty nie pozwala na pokrycie wszelkich potrzeb dziecka, nie mówiąc o innych opłatach, dojazdach do lekarzy czy na bieżące wydatki związane z funkcjonowaniem rodziny.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie dalszego leczenia, rehabilitacji i zakupu potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego.

Czas bez rehabilitacji jest czasem nie do odpracowania. Kosztowna i długotrwała rehabilitacja to jedyna nadzieja dla naszego syna.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
9109 Piechota Filip

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
9109 Piechota Filip darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

BITNER – Zakłady Kablowe
Hellenic – Passion for Excellence
Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.
Timex S.A. – Warszawa
Solid Logistics