Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Andziak Antoni Kacper

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
8507

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2001-03-19

Schorzenie:
hypomelanoza, padaczka - napady polimorficzne odporne na leczenie, hemimegalencephalia, niepełnosprawność intelektualna

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Antoś ma 8 lat i jest radosnym i pogodnym dzieckiem. Lubi wszystko to, co jest związane z ciężkim sprzętem budowlanym – wszelkiego rodzaju koparki, wywrotki itp. Jak sam mówi chce zostać kierowcą choćby jednego z tych pojazdów. Ma bardzo dobre serduszko i wzrusza go krzywda i cierpienie innych. Kiedy oglądając telewizję widzi nieszczęście innych dzieci pyta „Mamo dlaczego dzieci tak chorują ?” Niestety zadając to pytanie sam nie ma świadomości, że jest nieuleczalnie chory. Chłopiec bowiem cierpi na bardzo rzadką chorobę genetyczną Hypomelanozę  Ito Q85, Hemimegalencephalie  Q04, wada mózgu i niedowład prawej części ciała oraz padaczkę oporną na leczenie. Antoś wymaga stałej i szeroko ukierunkowanej terapii z wykorzystaniem różnych form i metod psychologiczno – pedagogicznych, musi także korzystać z pomocy specjalistów różnych dziedzin medycyny i pedagogiki. Nasz podopieczny objęty jest tokiem specjalnego nauczania oraz programem zajęć dodatkowych w gronie specjalistów i lekarzy specjalistów. Jest to oczywiście kropla w morzu potrzeb. Jego Rodzice starają się te braki nadrobić w domu, sporą przeszkodą w tym jest  jednak dostęp do pomocy dydaktycznych i ich cena.

Zwracamy się zatem z ogromną prośbą o pomoc w gromadzeniu środków finansowych dla naszego podopiecznego Antosia przeznaczonych na cele rehabilitacyjne. Zgromadzone środki zostaną wykorzystane na sfinansowanie edukacji chłopca, specjalnego transportu do szkoły i zajęcia rehabilitacyjne, opieki neurologopedycznej, psychologicznej, zajęcia z integracji sensorycznej oraz ogólną rehabilitację ruchową: indywidualne zajęcia z rehabilitantem pobudzające prace mięśni po prawej stronie ciała – niedowład oraz zajęcia na basenie. Marzeniem Rodziców Antka jest zakup specjalistycznego sprzętu i codziennego wyposażenia dla niepełnosprawnych, by ułatwić chłopcu radzenie sobie z codziennymi trudami życia. Chcieliby również móc opłacić jak największą ilość turnusów rehabilitacyjnych oraz móc sfinansować wykonanie dodatkowych specjalistycznych i niestety bardzo kosztownych badań lekarskich.

Bardzo prosimy wszystkich Państwa nie obojętnych na cierpienie innych, a w szczególności bezbronnych dzieci o zrozumienie trudnej sytuacji Antoniego i Jego Rodziców oraz wpłaty darowizn. Można również dokonywać wpłat na konto zbiórek publicznych, które widnieje poniżej. 

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
8507 Andziak Antoni Kacper

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
8507 Andziak Antoni Kacper darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Zakład Produkcyjno-Handlowy Uszczelmet, Tuszyma
Ekopoldex FPH Tomasz Podlodowski, Myślenice
Oriflame Products Poland
Kim Group Kuczek i Gaweł sp.j. – Kraków
Italian Fashion