Stefan Wiktoria Sandra

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Stefan Wiktoria Sandra darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24

Podstawowe dane

Nr subkonta
8451

Województwo
kujawsko-pomorskie

Data urodzenia
2009/04/24

Opis schorzenia

wczesna encefalopatia padaczkowa niemowląt, podejrzenie choroby metabolicznej, obniżone napięcie mięśniowe

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
8451 Stefan Wiktoria Sandra darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
8451 Stefan Wiktoria Sandra

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Stefan Wiktoria Sandra.

Przekaż 1,5% podatku

Poznaj moją historię

W ciąży nic nie wskazywało na to, że czekają nas problemy. Lekarze mówili, że wszystko jest w porządku, urodziłam zdrową córeczkę gotową poznawać świat. Kilka pierwszych tygodni było jak z bajki, byłam całkowicie pochłonięta poznawaniem małego człowieka. Córeczka wniosła do mojego życia mnóstwo radości, uczucie spełnienia. Mijały dni, ale moją uwagę przykuło coś niepokojącego… Malutka Wiktoria miała drgawki – początkowo niewielkie, ledwo dostrzegalne, z czasem większe. To było bardzo niepokojące… Postanowiłam, że niezbędna jest konsultacja z lekarzem. Początkowo stwierdzono, że to niedobór witamin i nie powinnam się martwić. Obserwowałam więc i czekałam na szybką poprawę. Ta jednak nie nadchodziła. Malutka Wiktoria trzęsła się coraz bardziej, drgawki zaczęły odbierać jej sprawność, choroba zaciskała ją w coraz ciaśniejszych ryzach… Przerażona ruszyłam na kolejną kontrolę, stamtąd skierowano nas na badania potwierdzające najgorsze obawy: córeczka choruje na padaczkę. „Wszystko runęło” to mało powiedziane. Nie spodziewałam się, że ta choroba uderzy z tak wielką mocą i już na zawsze stanie się naszym towarzyszem. Przerażającym prześladowcą idącym za nami krok w krok… Choroba odarła nas ze złudzeń na przyszłość pełną aktywności, na wspólne wędrówki, na normalność. Dzień za dniem, nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Zaczęłam zdawać sobie sprawę, że to będzie teraz nasza codzienność. Rzeczywistość, z którą muszę się pogodzić i zaakceptować. Musiałam przygotować się na walkę.

Najgorsze jest to, że badania potwierdziły obecność choroby, ale nie wskazały jej przyczyny. Wciąż nie mamy pojęcia, skąd u Wiktorii takie dolegliwości. Leki działają objawowo, osłabiają ataki, sprawiają, że pojawiają się nieco rzadziej. Przez to córeczka jest ospała, nieobecna… Czasem mam wrażenie, że ją tracę. Są takie dni, kiedy wiem, że doskonale mnie rozumie. Daje znak uśmiechem, małymi gestami. Każdy z nich cieszy mnie jak największy postęp. Wszystkim wydaje się, że moje dziecko jest ograniczone, że nie wie, co się dzieje wokół. Ja wiem, że to nieprawda. Wiktoria jest fantastyczną dziewczynką i na każdym kroku pokazuje, że warto o nią walczyć.

Zwracam się z prośbą o wsparcie w postaci 1% podatku lub darowizny. Serdecznie dziękuję.

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Stefan Wiktoria Sandra darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Poprzedni Podopieczny Podopieczni Indeks Alfabetyczny Następny Podopieczny
Zarządzaj plikami cookies