Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Mikołajewicz Kewin Dawid

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
8428

Województwo:
lubelskie

Data urodzenia:
2005-09-17

Schorzenie:
autyzm dziecięcy, padaczka

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Nie jest łatwo zwracać się o pomoc, trudno jest napisać “proszę pomóżcie”. Chyba, że chodzi o zdrowie dziecka.

Jesteśmy rodzicami trójki dzieci – Julki, Kewina i Alana. Niestety Kewin nie miał tyle szczęścia, by być zdrowym dzieckiem.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Kewina Mikołajewicza.

Zwracamy się z prośbą o pomoc dla niepełnosprawnego chłopca. Kewin choruje na ciężką postać autyzmu, padaczkę, całościowe zaburzenie rozwoju, nieprawidłowości w zakresie przetwarzania sensorycznego, zaburzenia odżywiania. Autyzm to jedna z czterech najgroźniejszych chorób współczesnych czasów, obok AIDS, cukrzycy i raka. Kewin ma 10 lat, nadal nie mówi, brak z nim kontaktu, ma uszkodzone receptory sensoryczne, które odpowiadają za wzrok, słuch i węch. Zazwyczaj patrzy gdzieś w dal, wydając przy tym niezrozumiałe dźwięki i krzyki. Kewin nie zauważa ludzi, żyje w swoim świecie. Jest także dzieckiem uciekającym przed siebie, trzeba zapewnić mu bezpieczeństwo. Potrzebuje pomocy, kosztownej rehabilitacji, leczenia, opieki psychologicznej, specjalistycznej diety. Rodzina chciałaby zrobić wszystko by Kewin był samodzielny w dorosłym życiu, ale niestety barierą są pieniądze, które jak mówi przysłowie ,,szczęścia nie dają”, ale jeśli w grę wchodzi walka o zdrowie i dalsze życie dziecka jest inaczej. Codzienna terapia, rehabilitacja, leczenie, dieta oraz leki są bardzo kosztowne. Ponadto nie wszystkie innowacyjne metody leczenia są dostępne w Polsce, dlatego szukają pomocy również za granicą. Leczenie zagraniczne jest bardzo kosztowne i przekracza możliwości finansowe rodziny. Koszty leczenia to kwota nieosiągalna dla rodziców dlatego zmuszeni zostali prosić dobrych ludzi o pomoc. Bycie rodzicem dziecka cierpiącego na nieuleczalną chorobę jest jednym z najtrudniejszych wyzwań, z jakimi się musi zmagać człowiek. To balansowanie na krawędzi normalności i choroby. Każda nawet najmniejsza kwota to bezcenna szansa na dalszą walkę z chorobą.  AUTYZM nie leczony może prowadzić do niebezpiecznego w skutkach regresu i zniewolić wszystko, co do tej pory udało się osiągnąć. Dużą szansą dla chłopca może być leczenie komórkami macierzystymi jednak koszt takiego leczenia to 50 000 zł. Rodzice błagają o pomoc!!!


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
8428 Mikołajewicz Kewin Dawid

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
8428 Mikołajewicz Kewin Dawid darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Mimo Wszystko – Fundacja Anny Dymnej
SPEC S.A., Warszawa
ASTER
PKM DUDA
Energoprojekt Biuro Studiów i Proj.Energ – Warszawa