Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Dąbrowski Sebastian

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
8048

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2008-03-07

Schorzenie:
zespół zaburzeń oddychania, niewydolność krążenia, martwicze zapalenie jelit, dysplazja oskrzelowo-płucna, przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie pokrwotoczne, wcześniactwo, zez, mózgowe porażenie dziecięce, niedowład połowiczy lewostronny

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Sebastiana Dąbrowskiego.

Sebastian urodził się przedwcześnie w 25 tygodniu ciąży 07 marca 2008 roku. Urodzeniowa masa ciała wynosiła 660 gramów, długość 32,5 cm. Wśród wielu schorzeń, jakie Sebastian przeszedł w szpitalu było między innymi: krwawienie do OUN II i IV stopnia, a co za tym idzie również wodogłowie pokrwotoczne i trwałe uszkodzenie lewej komory mózgu, zakażenie wewnątrzmaciczne (posocznica – sepsa E. Coli). Obecnie u Sebastiana jest stwierdzone mózgowe porażenie dziecięce – połowiczy niedowład lewostronny, spastyczność, wcześniactwo oraz zez.

Obecnie jest pod stałą opieką specjalistów takich jak : neurolog, neurochirurg, okulista, chirurg, ortopeda, otolaryngolog, logopeda, rehabilitant, psycholog, pedagog specjalny. Sebastian uczestniczy też od czasu, do czasu w różnego rodzaju turnusach rehabilitacyjnych. Poza tym systematycznie ma podawaną toksynę botulinową do mięśni lewej nogi oraz lewej ręki.

Sebastian uczęszcza do szkoły podstawowej. Jest bardzo pogodnym dzieckiem. Uwielbia się uśmiechać i psocić. Warunkiem dalszego rozwoju Sebastiana jest kontynuacja dotychczasowej z Nim pracy. Niestety, dochody rodziców nie wystarczają na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Sebastiana. Nie są sami w stanie sfinansować prywatnej rehabilitacji w zaciszu domowym, prywatnej wyspecjalizowanej opieki lekarskiej takiej jak: konsultacje neurologiczne, ortopedyczne, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego oraz turnusów rehabilitacyjnych. Rodzice robią wszystko, co w ich mocy, by Sebastian był maksymalnie sprawnym i samodzielnym chłopcem.

Zwracamy się do ludzi dobrej woli, którzy chcieliby wspomóc finansowo leczenie i rehabilitację Sebastiana, wspólnie zawalczmy o zdrowie i samodzielność Sebastiana.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
8048 Dąbrowski Sebastian

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
8048 Dąbrowski Sebastian darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

United Way – Fundacja Wspólna Droga
Apella S.A.
Andra Sp. z o.o., Warszawa
Bazalt Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne – Złotoryja
PKM DUDA