Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Jasiński Wiktor

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
7707

Województwo:
lubuskie

Data urodzenia:
2006-12-28

Schorzenie:
mózgowe porażenie dziecięce - kurczowe porażenie obustronne, upośledzenie wzroku obuoczne

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą  prośbą o pomoc dla naszego podopiecznego Wiktora Jasińskiego.

Oto historia Wiktora:

Wiktor urodził się 28.12.2006r w poznańskiej Klinice z licznymi wadami centralnego układu nerwowego. Gdy zobaczyłam Go po raz pierwszy uśmiechnął się do mnie – od tej pory wiedziałam, że muszę o Niego walczyć, bo ma tylko mnie. I tak zaczęła się moja droga o uzyskanie możliwie największej samodzielności dla mojego dziecka. Liczne wizyty u specjalistów, lekarzy, rehabilitacja na miejscu oraz wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne do miejscowości oddalonych o 500–600 km. To była droga przez mękę… Wiktor bardzo płakał, ponieważ nie rozumiał, dlaczego musi ćwiczyć i po co rozciągają mu mięśnie – nie znał przecież innego funkcjonowania bez swojej spastyczności. Płakałam również ja, gdyż nie potrafiłam ukoić jego cierpienia i czułam się bezradna w tej sytuacji. Następne lata przyniosły kolejne wyzwania, czyli wstrzykiwanie Botoxu oraz operacja podcięcia mięśni przywodzicieli i pod kolanami. Ciągła walka o sprawność mojego dziecka. Dziś Wiktor jest 7 letnim przedszkolakiem, który ma zajęcia w domu. Nie chodzi i nie siedzi, ale dzięki odpowiedniemu wózkowi (niestety kosztownemu) może utrzymywać się w pozycji siedzącej. Niestety nie mówi, ale, wydaje dźwięki, dzięki którym można rozpoznać, w jakim jest nastroju. Rozumie, co się do niego mówi, akceptuje to, co dla niego ciekawe i interesujące, natomiast na niezadowolenie reaguje stękaniem lub popłakiwaniem. Życie nie jest mu obojętne – chętnie ćwiczy ze swoim rehabilitantem oraz na wyspecjalizowanych turnusach rehabilitacyjnych. Praca ta przynosi efekty i korzyści w funkcjonowaniu Wiktora oraz pomaga mi w jego opiece. Niestety leczenie, rehabilitacja, sprzęt ortopedyczny i wyjazdy są bardzo kosztowne. Gdyby nie pomoc dobrych ludzi dalsza walka o sprawnością mojego dziecka byłaby niemożliwa. Koszt dwutygodniowego turnusu np. w ośrodku Neuron, gdzie staramy się być 3 razy w roku, to przeszło 5.000 zł. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc finansową – na dalszą rehabilitacje i leczenie mojego syna, bo bez Państwa wsparcia będziemy bezradni.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
7707 Jasiński Wiktor

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
7707 Jasiński Wiktor darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Fundacja Na Ratunek Dzieciom Zagłębia Miedziowego
GM Records Wytwórnia Fonograficzna Marek Grela – Warszawa
Kim Group Kuczek i Gaweł sp.j. – Kraków
Neon Efekt Świetlne Urządzenia Reklamowe – Wołomin
BENQ