Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Brzezińska Magdalena

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
7315

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
1982-07-09

Schorzenie:
dermatomyositis oraz osteoporoza wtórna, choroba refluksowa, nadciśnienie tętnicze, niedomykalność zastawki dwu i trójdzielnej serca, miopatia, zmiany demielinizacyjne w OUN

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie dla naszej podopiecznej Magdaleny Brzezińskiej.

Oto co Magdalena pragnie opowiedzieć o sobie:

Na początku pragnę podziękować tym, którzy w ubiegłym roku przekazali 1% podatku na pomoc dla mnie. Zebrane fundusze pozwoliły m.in. na zakup niezbędnych leków, środków medycznych, materaca, sfinansowanie badań i wizyt lekarskich. W tym roku ośmielam się ponownie prosić o pomoc.

Mam na imię Magdalena i głowę pełną pomysłów i marzeń. W wieku 9 lat zachorowałam na rzadką chorobę tkanki łącznej. Dwadzieścia lat choroby sprawiło, że mój obecny stan jest bardzo trudny; mam duże zaniki mięśniowe, odwapnienie kości, uszkodzenie nerwów wzrokowych i wiele różnych dolegliwości. Jestem zmuszona do poruszania się na wózku inwalidzkim i potrzebuję pomocy drugiej osoby przez całą dobę oraz wielu leków, odżywek, rehabilitacji oraz drogiego sprzętu ortopedycznego i pomocniczego. Za większość rzeczy muszę niestety płacić sama, gdyż w ramach NFZ bardzo długo oczekuje się na refundację, a niektóre rzeczy nie są w ogóle refundowane.

Istnieje wiele fundacji, które pomagają bezpośrednio w zakupie sprzętu i finansowaniu leczenia, ale wyłącznie dla dzieci. Jako młoda osoba niepełnosprawna, ale dorosła nie mogę skorzystać z takiej pomocy. Dlatego środki z 1% są dla mnie niezwykle cenne i stanowią główne źródło finansowania kosztów leczenia i rehabilitacji.

Miesięczne rachunki z apteki zwykle przewyższają 500zł, a koszty prywatnych konsultacji i dopłaty do sprzętu rehabilitacyjnego są kwotami przekraczającymi moje możliwości finansowe. Nadal zbieram fundusze na zakup podnośnika, który ułatwiłby opiekę nade mną, ale kosztuje on około 6000 zł. Będę musiała także wymienić niektóre części w używanym wózku. Cena nowego aktywnego wózka to ponad 10 000zł.

Choroby, która mnie spotkała prawdopodobnie nie można całkowicie wyleczyć, ale można zahamować jej postęp oraz złagodzić bóle i istniejące objawy. To może przynieść ulgę w cierpieniu oraz stworzyć szansę na odzyskanie odrobiny normalności, podjęcie pracy i spełnienie choć niektórych marzeń.

Będziemy wdzięczni Państwu za każdy dar serca.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
7315 Brzezińska Magdalena

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
7315 Brzezińska Magdalena darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Info-Ekspert Sp. z o.o., Warszawa
PBM Południe S.A.
Fundacja Agory
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich
Bruk-Bet – Żabno