Janowska Maja Maria

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Janowska Maja Maria darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24

Podstawowe dane

Nr subkonta
6986

Województwo
śląskie

Data urodzenia
2008/06/04

Opis schorzenia

zaburzenia napadowe - obserwacja w kierunku padaczki z napadami uogólnionymi, zaburzenia neurorozwojowe, nietolerancja białka i mleka

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
6986 Janowska Maja Maria darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
6986 Janowska Maja Maria

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Janowska Maja Maria.

Przekaż 1,5% podatku

Poznaj moją historię

Maja już trzynasty rok walczy z przeciwnościami losu. Przeprowadzone badanie genetyczne wykazało, że podstawą niepełnosprawności córki jest aberracja chromosomowa– zaburzenie polegające na zmianie struktury bądź liczby chromosomów. Zmiana znajduje się w regionie krytycznym dla zespołu dziecięcych napadów padaczkowych z którymi boryka się od urodzenia. Efektem choroby jest to, że Maja jest dzieckiem głęboko upośledzonym psychoruchowo. Córka przez leżąco-siedzacy tryb życia nabawiła się dodatkowych schorzeń układu kostno stawowego. Najpoważniejszą komplikacja jest pogłębiająca się obustronna skolioza piersiowo – lędźwiowa. Wykrzywiający się kręgosłup zaczyna uciskać na narządy wewnętrzne, co sprawia że w najbliższej przyszłości prawdopodobnie potrzebna będzie operacją. Dodatkowo córka ma zwichnięte biodro oraz stopę końsko – szpotawą.

Walka o lepsze jutro, powstrzymywanie pogłębiających się wad postawy, oraz leczenie objawowe napadów padaczkowych wiąże się z ogromnymi kosztami. To dzięki Państwa pomocy możliwe było przeprowadzenie serii badań, uczestnictwo w turnusach rehabilitacyjnych, zakup specjalnie dopasowanych ortez korygujących wady postawy, zakup bardzo drogiego specjalistycznego wózka inwalidzkiego oraz zapewnienie wielu innych ułatwiających życie artykułów. Leczenie i rehabilitacja wymaga nieustannej kontynuacji i właśnie dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie 1% podatku lub dobrowolnej wpłaty. Dzięki temu Maja będzie mogła dalej wytrwale walczyć o lepsze jutro.

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Janowska Maja Maria darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Poprzedni Podopieczny Podopieczni Indeks Alfabetyczny Następny Podopieczny
Zarządzaj plikami cookies