Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Bujnicka Daria

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
6651

Województwo:
łódzkie

Data urodzenia:
2003-12-11

Schorzenie:
achondroplazja

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie dla Darii Bujnickiej.

W klubie Badminton dla wszystkich, prowadzonym przez Fundację Move Now trenuje niepełnosprawna Daria Bujnicka, zawodniczka parabadmintona klasy SS6 (karłowatość-achondroplazja).
Daria trenuje badmintona z wielką pasją i zaangażowaniem. Kilka razy w tygodniu, pod okiem trenerów Doroty Gawrońskiej-Popa i Mariusza Popa, podnosi swoje umiejętności i przygotowuje się do zawodów. Jest zawodniczką pracowitą i utalentowaną. Zdaniem trenerów ma szansę, w niedalekiej przyszłości, zdobywać medale i tym samym promować nasz kraj na arenie międzynarodowej. Praca z zawodnikiem niepełnosprawnym ma charakter indywidualny, jest dużo bardziej wymagająca i kosztowna, niż trenowanie grupy. Każdy zawodnik, ze względu na inny stopień niepełnosprawności i przynależność do określonej klasy parabadmintona, wymaga indywidualnego podejścia i czasu. Jednocześnie zawodnik musi mieć możliwość współzawodnictwa w rozgrywkach, dostosowanych do swojej klasy niepełnosprawności. Ponieważ w Polsce jest wąska grupa osób niepełnosprawnych, uprawiających parabadmintona i nie są jeszcze organizowane   turnieje klasyfikowane, polscy zawodnicy muszą uczestniczyć w turniejach międzynarodowych rang: international, continental oraz world championships. A to wiąże się z kosztownymi wyjazdami za granicę. Od niedawna parabadminton jest na liście sportów, które będą rozgrywane podczas Letnich Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio w 2020. Niezwykle ważne dla rozwoju sportowego Darii jest to, by miała możliwość uczestniczyć i rywalizować w turniejach międzynarodowych. By mogła przez cztery lata spokojnie przygotowywać się do Paraolimpiady.

Niestety wynajem hali, koszty trenera, lotki, rakiety, stroje sportowe, wyjazdy na turnieje … to duże obciążenie dla rodziców i klubu. Dlatego potrzebne jest wsparcie firm i ludzi dobrej woli, by Daria mogła się rozwijać i trenować. Bardzo prosimy o pomoc dla  Darii.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
6651 Bujnicka Daria

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
6651 Bujnicka Daria darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Srebrna – Wynajem Nieruchomości
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego
Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów
JM Trans sp. z o.o., Katowice
Solid Logistics