Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Wójcik Regina Marianna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
5784

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
1963-09-07

Schorzenie:
schizofrenia i zaburzenia schizo-afektywne

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośba o wsparcie dla Reginy Wójcik.

Oto historia Reginy:

Jestem osobą samotną, która od ponad 20 lat walczy ze schizofrenią paranoidalną i depresją dwubiegunową. W dodatku w ciągu ostatnich lat dołączyła niedoczynność tarczycy, a także zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego oraz zupełne osłabienie i niemoc fizyczna. Ze względu na tragiczną sytuację materialną nie mogę korzystać z zalecanej mi pomocy specjalistów – psychiatrów, psychologów, endokrynologów, ortopedy, nefrologa itp. Byłam wielokrotnie hospitalizowana, jednak bez systematycznego udziału w turnusach rehabilitacyjnych i terapiach zajęciowych, terapii psychologicznej i leków nowej generacji, wizyty w szpitalu powtarzają się coraz częściej. Leki, które przyjmuję powodują wiele skutków ubocznych i nie przynoszą poprawy zdrowia, zaś zalecane środki farmakologiczne o większej skuteczności są poza moim zasięgiem finansowym. Aby się podleczyć i samodzielnie funkcjonować potrzeba, bym brała udział w terapiach i turnusach rehabilitacyjnych. Koszt jednak takiego leczenia znacznie przerasta moje możliwości finansowe, dlatego zawracam się z prośbą o wsparcie z Państwa strony.

Pragnę dodać, że jako osoba niepełnosprawna z orzeczeniem o całkowitej niezdolności do pracy, utrzymuję się z niewielkiej renty, która nie wystarcza mi nawet na pokrycie podstawowych potrzeb życiowych. Mieszkanie, które zajmuję wymaga całkowitego remontu, ściany są zagrzybione i brakuje podstawowego wyposażenia. Sytuacja ta pogłębia moją depresję i bardzo utrudnia mi wyjście z choroby. Do tej pory spotykałam się z całkowitą obojętnością, wręcz odrzuceniem. Dlatego tym bardziej będę wdzięczna, jeśli Państwo zechcą wesprzeć mnie w tym tak tragicznym położeniu, sytuacji zdrowotnej, życiowej. Pozostaje mi jedynie nadzieja, że moja prośba spotka się z Państwa życzliwością, z góry serdecznie dziękuje.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
5784 Wójcik Regina Marianna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
5784 Wójcik Regina Marianna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Solid Logistics
Fundacja Opiekuńcza IP – Kwidzyn S.A.
Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.
POLHUT
Fundacja Polsat – Warszawa