Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Gebert Grzegorz Wojciech

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
4741

Województwo:
śląskie

Data urodzenia:
1999-09-08

Schorzenie:
autyzm wczesnodziecięcy, zaburzenia pracy wątroby, podejrzenie podwójnego układu kielichowo-miedniczkowego nerek

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Nasz podopieczny Grzegorz Gebert urodził się 08.09.1999 roku. W wieku lat 4 stwierdzono u niego autyzm .Oprócz autyzmu Grzegoz cierpi na zwyrodnienie prawego stawu biodrowego, bardzo zaburzoną pracę wątroby, podejrzenie podwójnego układu kielichowo-miedniczkowego nerek. Grzegorz jest też opóżniony psychoruchowo, co powoduje trudności we właściwym rozwoju.

Żeby mu w tym pomóc potrzeba wielu różnych zabiegów rehabilitacyjnych realizowanych w domu i poza nim (m in. na turnusach rehabilitacyjnych). Zajęcia te powodują powolny, ale skuteczny postęp w rozwoju Grzegorza. Pozytywne efekty tych działań mobilizują jego rodziców do poszukiwania coraz to nowych metod wspomagających dalszy rozwój  psychiczny i fizyczny ich syna. Zabiegi te wiążą się z dużymi kosztami obciążającymi ich skromny budżet. Wkładają wiele pracy, starań i środków finansowych w leczenie syna. Działania te odnoszą skutek, co bardzo determinuje ich do dalszych wysiłków.

Dzięki Ludziom o Wielkim Sercu będziemy mogli zapewnić Grzegorzowi  dalsze leczenie i rehabilitację .Mamy nadzieję że działania te pomogą mu wyjść z zamkniętego świata autyzmu i w miarę normalne funkcjonowanie w dorosłym życiu. Dzieci z autyzmem prezentują wiele zachowań nie akceptowanych przez społeczeństwo. Rodzice Grzegorza walczą aby umożliwić mu powrót do świata ,przed którym się zamknął , zanim zdążył go poznać. Nie wiadomo co sprawiło że rzeczywistość  stała się dla ich dziecka tak trudna do zniesienia, że się od niej odwrócił. Trudna to walka, ale dzięki uporowi udało się im znależć kontakt z synem .

Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Państwa o wsparcie finansowe, które będzie miało na celu zapewnienie chłopcu rehabilitacji, nauki oraz terapii psychologiczno-pedagogicznej. Zbieramy środki finansowe na zakup leków, pomocy naukowych, opłacenie wyjazdó rehabilitacyjnych oraz wizyt u specjalistów.Za wsparcie duchowe i okazaną pomoc finansową serdecznie dziękujemy.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
4741 Gebert Grzegorz Wojciech

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
4741 Gebert Grzegorz Wojciech darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński
International Paper
Trec Nutrition sp. z o.o., Gdynia
Bazalt Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne – Złotoryja
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich