Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Czajka Hubert

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
4568

Województwo:
warmińsko-mazurskie

Data urodzenia:
2001-02-11

Schorzenie:
autyzm wczesnodziecięcy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośba o pomoc dla Huberta Czajki.

Hubert ma 9 lat i jest  chory na autyzm wczesnodziecięcy.  Hubert jest bardzo pogodnym dzieckiem, rokującym nadzieję, że będzie mógł w miarę normalnie w przyszłości funkcjonować. Możliwe jest to dzięki wszelkim terapiom, z jakich korzysta obecnie i, z jakich chciałby jeszcze skorzystać. Jednak możliwości finansowe jego rodziców są ograniczone. Mama Huberta jest obecnie na urlopie wychowawczym. Chłopiec uczęszcza do drugiej klasy szkoły specjalnej dla dzieci z autyzmem w Olsztynie. Dzięki uporowi rodziców zaczął mówić w wieku 4 lat. Obecnie potrafi się z nimi porozumiewać, jednak nadal ma ogromne problemy w nawiązywaniu kontaktów, postrzeganiu otaczającego go świata. Ma również zaburzenia koncentracji i dużą nadwrażliwość słuchową. Aby to poprawić, korzysta z terapii integracji sensorycznej, terapii logopedycznej, biofeedback.

Hubert od pięciu lat jest na ścisłej diecie bezglutenowo-bezmleczno-bezcukrowej, która jest również droga w prowadzeniu, jednak ma znaczny wpływ na obniżenie jego nadpobudliwości psychoruchowej. Przynajmniej raz w roku chłopiec korzysta z terapii słuchowej metodą Tomatisa, która w znacznym stopniu odwrażliwiła go na dźwięki. Dotąd Hubert panicznie bał się wszelkich nagłych dźwięków, również tych z domowego otoczenia. Jednorazowy koszt takiej terapii to około 2.000 zł. Hubert jest również leczony biomedycznie. Jest to metoda od niedawna znana w Polsce, a z powodzeniem stosowana w USA. Polega na podawaniu dziecku dopasowanych do danego przypadku suplementów. Na podstawie badań wykonywanych w USA (wysyłkowo) są one dostosowywane. Suplementy w większości również są sprowadzane z USA. Widać już pewne efekty. Hubert jest ukochanym dzieckiem jego rodziców, dzieckiem które ma duży potencjał do odnalezienia się w naszym świecie.

Rodzice robią dla niego wszystko, co w ich mocy, aby mu pomóc. I dlatego odważyli się prosić  o wsparcie. Będziemy bardzo wdzięczni wszystkim osobom, które chciałyby wspomóc Huberta i jego najbliższych.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
4568 Czajka Hubert

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
4568 Czajka Hubert darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

LIDEX – Centrum Tłumaczeń i Obsługi Konferencji
Werner Kenkel Spółka z o.o. – Krzycko Małe
ITC – Investment Trading Consulting sp. z o.o.
Pierrot – Świat prezentów
Fundacja Opiekuńcza IP – Kwidzyn S.A.