Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Bojanowski Michał

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
4522

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2003-07-25

Schorzenie:
autyzm

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Michał jest wesołym, żywiołowym czterolatkiem. Nie może jednak funkcjonować w normalny sposób, gdyż jego kontakt z otaczającym światem jest ograniczony. Od ponad 2 lat rodzice robią co w ich mocy, aby wydostać go jak tylko się da z autyzmu. A jest to jak najbardziej realne i mają już spore osiągnięcia! Wymaga to od nich ogromnego poświęcenia: czasu, energii, pieniędzy i także samych siebie.

Do tej pory udawało się rodzicom pokrywać koszta terapii z własnych skromnych funduszy. Niestety, dalsza terapia będzie wymagała już znacznie większych nakładów finansowych, z czym sami już sobie nie dadzą rady. Od niedawna bowiem Michał uczęszcza na zajęcia z fantastycznymi terapeutami do prywatnych centrów terapii SOTIS (logopedia) i SYNERGIS (zajęcia edukacyjno-stymulacyjne). Te zajęcia to jest dla niego ogromna szansa, a naszym zadaniem jest znaleźć na to fundusze (jedna godzina zajęć to średnio 50 zł).

Nie możemy pozwolić, aby rozwój Michałka został spowolniony, bo tylko teraz kiedy jest jeszcze małym dzieckiem, istnieje szansa na prawie całkowite wyleczenie. Dotychczasowe osiągnięcia Michałka są ewidentne i wyraźnie związane z terapią. Widać jak długą i ciężką drogę wspólnie przebyli i jak niezmierna jest radość z efektów. MICHAŁEK MOŻE WYJŚĆ Z AUTYZMU I FUNKCJONOWAĆ SAMODZIELNIE! Jest to dla jego rodziców życiowym celem, misją. Do osiągnięcia tego sukcesu potrzebnych jest kilka okoliczności: przede wszystkim  poświęcenia i zaangażowania (to Michał ma jak w banku), dostępu do profesjonalnej terapii (za to cenią Warszawę) oraz nakładów finansowych.

Zatem w obecnej sytuacji sukces zależy "tylko" od pieniędzy. Niby proste, bo przecież nie wszystko da się kupić. Dlatego bardzo liczymy na Państwa pomoc i gorąco wierzymy w pełne wyzdrowienie naszego Michałka!

Zapraszamy także na stronę internetową www.dlamichalka.pl, gdzie znajdziecie Państwo dużo więcej informacji na temat Michała


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
4522 Bojanowski Michał

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
4522 Bojanowski Michał darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Apella S.A.
POLHUT
LIDEX – Centrum Tłumaczeń i Obsługi Konferencji
Telewizja Polska S.A – Warszawa
Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o., Gdynia