Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Nr subkonta
43709
Województwo
podkarpackie
Data urodzenia
2023/02/08
zespół Downa, stan po opercji kardiochirurgicznej
Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
43709 Chmiel Bartosz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
43709 Chmiel Bartosz
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2024, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Chmiel Bartosz.
Przekaż 1,5% podatkuUrodziłem się 8 lutego 2023 roku z dodatkowym chromosomem, czyli zespołem Downa, a także z wadą serca. Gdy miałem 5 miesięcy, musiałem przejść operację kardiochirurgiczną.
Dodatkowo lekarze zdiagnozowali u mnie niedoczynność tarczycy, wadę wzroku, opóźniony rozwój mowy oraz wiotkość mięśni i stawów.
Na co dzień jestem bardzo wesołym, radosnym i pogodnym dzieckiem. Codziennie ćwiczę i biorę udział w różnych zajęciach, by w przyszłości – na miarę swoich możliwości – być jak najbardziej samodzielny.
Jestem pod opieką wielu specjalistów, takich jak: kardiolog, neurolog, okulista, endokrynolog, fizjoterapeuta, logopeda, pedagog i psycholog.