Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Kapral Patryk

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
4151

Województwo:
śląskie

Data urodzenia:
1993-11-11

Schorzenie:
autyzm, opóźnienie psychoruchowe

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

    Nasz podopieczny Patryk Kapral urodził się 11.11.1993 r. W wieku lat pięciu stwierdzono u niego autyzm. Oprócz autyzmu ma bardzo zaburzoną motorykę ciała, co powoduje trudności z właściwym rozwojem psychicznym i ruchowym.

    Żeby mu w tym pomóc, potrzeba wielu różnorodnych zajęć rehabilitacyjnych realizowanych w domu i poza domem (m.in. na turnusach rehabilitacyjnych). Zajęcia te zapewniają powolny, ale skuteczny postęp w rozwoju Patryka. Jego rodziców mobilizuje to do ciągłego poszukiwania i stosowania metod wspomagających dalszy rozwój psychiczny i fizyczny ich syna.

    Niestety, wiąże się to z dużymi kosztami, obciążającymi ich skromny budżet. Wkładają wiele pracy, starań, środków finansowych w leczenie Patryka. Efekty tych działań odnoszą skutek, co bardzo determinuje ich do dalszych wysiłków.

    Dzięki Ludziom o Dobrym Sercu będziemy mogli zapewnić Patrykowi dalsze leczenie i rehabilitację. Mamy nadzieję, że te działania pozwolą mu wyjść z zamkniętego świata autyzmu i w miarę normalne funkcjonować w dorosłym życiu.

    Dzieci z autyzmem prezentują całą gamę zachowań, które nie są akceptowane w społeczeństwie. Rodzice Patryka walczą, by umożliwić mu powrót do świata, przed którym zamknął się, zanim zdążył go poznać. Nie wiadomo, co sprawiło, że rzeczywistość i realny świat stały się dla ich dziecka tak trudne do zniesienia, że się od wszystkiego odwrócił. Trudna to walka, ale dzięki uporowi udało im się odnaleźć wreszcie kontakt z synem.

    Zwracamy się z uprzejmą prośbą do Państwa o wsparcie finansowe, które będzie miało na celu zapewnienie Patrykowi rehabilitacji i edukacji oraz terapii pedagogiczno-psychologicznej. Zbieramy środki finansowe na zakup leków, pomocy edukacyjnych, opłacenie wyjazdów rehabilitacyjnych, wizyt u specjalistów. Za wsparcie duchowe i okazaną pomoc finansową serdecznie dziękujemy.Wpłaty prosimy kierować na kontoFundacji podane poniżej.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
4151 Kapral Patryk

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
4151 Kapral Patryk darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Fundacja Bankowa im. dr. Mariana Kantona, Warszawa
Biomed-Centrum Sp.j., Katowice
PKO Bank Polski
Jelenia Plast Sp. z o.o., Jelenia Góra
Porty Lotnicze PP – Warszawa