Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Pawłowska Olga

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
3596

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
1995-08-17

Schorzenie:
arthrogrypoza, podejrzenie jaskry, obserwacja słuchu

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z pomocą” zwraca się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację Olgi Pawłowskiej.

Olga urodziła się z bardzo rzadką chorobą genetyczną – ARTHROGRYPOZĄ (płodowe zbliznowacenie mięśni, wrodzona sztywność stawów).

Tak więc Olga od urodzenia jest dzieckiem niepełnosprawnym. Na własnych nogach stanęła dopiero po 4 operacjach stóp, gdy miała 3,5 roku. Obecnie 11-letnia Olga jest po 6 operacjach ortopedycznych stóp i po 1 operacji ręki. Niestety leczenie nie przyniosło oczekiwanych rezultatów. Stopy powracają do stanu sprzed operacji i potrzebne będą kolejne zabiegi.

Dziewczynka wymaga ciągłej, intensywnej rehabilitacji, żeby chodzić. Musi ćwiczyć, by przykurcze nie pogłębiały się, ponieważ powodują one bardzo duże trudności w przemieszczaniu się. Olga potrzebuje pomocy przy codziennych czynnościach. Dużą rolę w usprawnianiu odgrywają turnusy rehabilitacyjne, ale sytuacja finansowa nie pozwala rodzicmo na korzystanie z nich. Koszt takiego 2-tyg. turnusu to 2500-3000 zł. Po 2 tyg. intensywnej rehabilitacji widoczna jest poprawa. Dzięki dotychczasowemu leczeniu Olga ma szansę poruszać się w miarę samodzielnie.

Olga ma osłabioną odporność i bardzo często zapada na schorzenia dróg oddechowych. Jest też pod opieką poradni okulistycznej z podejrzeniem jaskry. Sytuacja finansowa rodziny jest bardzo trudna, utrzymują się oni ze świadczenia pielęgnacyjnego w wysokości 420zł/m-c , zasiłku rodzinnego i dorywczej pracy męża. Mąż zarejestrowany jest w PUP jako bezrobotny bez prawa do zasiłku.

Każda wpłata przybliża Olę do samodzielności. Prosimy o pomoc w zbieraniu funduszy. Wpłaty darowizn oraz 1% podatku można kierować na konto Fundacji, która posiada status organizacji pożytku publicznego.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
3596 Pawłowska Olga

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
3596 Pawłowska Olga darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Trec Nutrition sp. z o.o., Gdynia
Empik Sp. z o.o., Warszawa
Trade-Trans Spółka Przedsiębiorstwo Spedycyjne – Warszawa
Greinplast Sp. z o.o., Krasne
Gazeta Ubezpieczeniowa