Szczepanowska Michalina

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Szczepanowska Michalina darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24

Podstawowe dane

Nr subkonta
33289

Województwo
dolnośląskie

Data urodzenia
2015/04/23

Opis schorzenia

zespół Downa, nietoleracja pokarmowa, opóźniony rozwoj psychoruchowy

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
33289 Szczepanowska Michalina darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
33289 Szczepanowska Michalina

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Szczepanowska Michalina.

Przekaż 1,5% podatku

Poznaj moją historię

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc w dofinansowaniu specjalistycznej rehabilitacji i leczenia Michalinki Szczepanowskiej.

Michalinka urodziła się z Zespołem Downa, wadą serca, ubytkiem przegrody międzykomorowej VSD, zwężeniem pni płucnych, co wpłynęło na niedotlenienie organizmu oraz obniżoną odporność dróg oddechowych. Brak napięcia mięśniowego, słabe stawy. Przeszła trzykrotne zapalenie płuc. Zdiagnozowano niedoczynność tarczycy, choroby układu pokarmowego, niedrożność porażeniową jelit, ostry nieżyt żołądkowo-jelitowy, nietolerancję laktozy, podejrzenie choroby Hirschsprunga. W trakcie badania histopatologicznego okazało się, że ma zapalenie jelita grubego.

Obecnie rozwój społeczny jak i ruchowy córeczki jest opóźniony w stosunku do norm. Michasia nie potrafi stabilnie chodzić, nie mówi. Potrzebuje pomocy terapeutów: rehabilitacji, logopedii, zajęć manualnych, psychologa. Jesteśmy pod stałą opieką poradni kardiologicznej, chirurgicznej, gastrologicznej, endokrynologicznej, alergologicznej, okulistycznej, neurologicznej i audiologicznej. Konsultacje odbywają się we Wrocławiu, co wiąże się z kosztami dojazdu.

Jestem matką samotnie wychowującą Moją córeczkę, utrzymujemy się z zasiłków przyznanych przez GOPS. Zamieszkujemy w starym domu, nieocieplonym, który wymaga na chwilę obecną dużych nakładów finansowych. Również z tych środków zaopatruję się w obuwie dziecięce, ubranka, środki pielęgnacyjne, leki, pieluchy itd. Michalinka wymaga specjalnej diety i kosztownego mleka, które częściowo jest refundowane.

W chwili obecnej jesteśmy pod ścisła opieką lekarzy. Jej rozwój wymaga stałego wspomagania. Lekarze zalecają choć raz do roku zmianę klimatu. Pragnę pomóc Michalince w rozwoju fizycznym i umysłowym. Wierzę, że w miarę możliwości będzie samodzielnie funkcjonować.

Zwracam się do Państwa z GORĄCĄ PROŚBĄ o pomoc w dofinansowaniu leczenia, zajęć rehabilitacyjnych i terapeutycznych dla Mojej córeczki Michalinki Szczepanowskiej. Za wszelką pomoc serdecznie dziękuję.

mama Michasi Barbara Szczepanowska

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Szczepanowska Michalina darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Poprzedni Podopieczny Podopieczni Indeks Alfabetyczny Następny Podopieczny
Zarządzaj plikami cookies