Jaszczułt-Kosaty Ewa

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Jaszczułt-Kosaty Ewa darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24

Podstawowe dane

Nr subkonta
31898

Województwo
mazowieckie

Data urodzenia
2008/10/01

Opis schorzenia

wcześniactwo, mózgowe porażenie dziecięce, niedowład połowiczy prawostronny, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, opóźnienie rozwoju mowy, zamartwica urodzeniowa, wada wzroku

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
31898 Jaszczułt-Kosaty Ewa darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
31898 Jaszczułt-Kosaty Ewa

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Jaszczułt-Kosaty Ewa.

Przekaż 1,5% podatku

Poznaj moją historię

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Ewy Jaszczułt-Kosaty.

Oto prośba mamy Ewy:

Ewa urodziła się 01.10.2008,  jako wcześniak w 29 tygodniu ciąży, nie oddychała. Doszło do niedotlenienia wewnątrzmacicznego, dziecięcego porażenia mózgowego, leukomalacji okołokomorowej i wielu innych komplikacji zdrowotnych. Dziewczynka od pierwszego dnia walczyła o życie i tę walkę wygrała, ale do dnia dzisiejszego musi być pod nadzorem wielu specjalistów m.in. neurologa, okulisty, logopedy, psychologa, rehabilitanta.

Ogromną szansą dla Ewy jest codzienna rehabilitacja. Niestety, koszty leczenia, codziennej rehabilitacji, sprzętu rehabilitacyjnego czy turnusu rehabilitacyjnego są bardzo wysokie i przekraczają możliwości finansowe rodziny dziewczynki. Zabiegi te odnoszą rezultat, czego rodzice są jesteśmy naocznymi świadkami, a uśmiech naszej córki  jest wielką radością. Ewa jest bardzo pogodną i radosną dziewczynką, uwielbia się przytulać, a od huśtawki i wody nie sposób jej oderwać. Niestety, nie mówi. Cały czas czekamy, aby powiedziała nam, że nas kocha, bo na pewno nas kocha. Z całego serca wierzymy, że jeżeli będziemy o nią walczyć to wygramy tę nierówną walkę z podstępną chorobą. Wierzymy, że dzięki intensywnej  i zróżnicowanej rehabilitacji Ewa będzie w stanie samodzielnie żyć.

Państwa wsparcie da Ewie szansę na normalne życie. Pragnę z Państwa pomocą zmniejszyć dystans dzielący moje dziecko od w pełni sprawnych osób.

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Jaszczułt-Kosaty Ewa darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Poprzedni Podopieczny Podopieczni Indeks Alfabetyczny Następny Podopieczny
Zarządzaj plikami cookies