Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Babska Emilia

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
31611

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2000-04-23

Schorzenie:
paraplegia, pęcherz neurogenny

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Emilii Babskiej.

Oto prośba mamy Emilki:

Jak niektórzy z Was na pewno wiedzą moja młodsza córka Emilia w 6‐tym roku życia w ciągu kilku godzin przestała chodzić, biegać i bawić się jak inne dzieci. Z dnia na dzień zmuszona była do kompletnej zmiany trybu życia. Przeszła bardzo poważną operację kręgosłupa. Nie były to łatwe chwile, ani dla Niej, ani dla Nas rodziców. Jednak dzięki ciężkiej pracy lekarzy, rodziny i całego otoczenia udało się powoli ponownie zainteresować ją życiem i przywrócić do w miarę normalnego funkcjonowania. Od tamtych dni niestety porusza się na wózku, co w sposób oczywisty ogranicza jej aktywność. Jednak z dnia na dzień staje się coraz mądrzejszą i bardziej aktywną obywatelką :). Jest osobą powszechnie lubianą i cenioną za swoją otwartość, szczerość i zaangażowanie. W przyszłości chce pracować jako nauczycielka i trenerka z dziećmi niepełnosprawnymi. Od niecałego roku uprawia czynnie sport w dyscyplinie dość nietypowej dla niepełnosprawnych. Jest w chwili obecnej czynną zawodniczką naszej sekcji strzeleckiej. Dzięki swojej ciężkiej pracy i bardzo poważnemu wsparciu Zarządu oraz kadry klubu, trenując pod skrzydłami trenera Piotra Szuszczyńskiego, doszła w krótkim czasie do znaczących sukcesów sportowych. Jej oficjalny rekord to 617,5 pkt . Na treningach osiąga już wyniki na poziomie 629 pkt. Dla porównania rekord olimpijski z Rio 2016 w tej kategorii to 636,7 pkt. W efekcie ciężkiej pracy w obecnej chwili Emilka została zakwalifikowana do występu na międzynarodowych zawodach o zasięgu światowym: 2017 WORLD SHOOTING PARA SPORT GRAND PRIX IN SZCZECIN.

Jednak uprawianie sportu wiąże się ze znacznymi wydatkami, mimo bardzo mocnego wsparcia klubu, koszty dodatkowych zajęć rehabilitacyjnych, niezbędnego sprzętu jak również inne związane z jej funkcjonowaniem wydatki to znaczące kwoty. Dlatego zwracam się do Was z apelem. Zwracam się z prośbą o rozważenie wpłaty 1% procenta należnego podatku, na subkonto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Środki przekazane w taki sposób pozwolą dalej rozwijać się Emilii zarówno w sporcie, jak i ułatwią jej rehabilitację i zakup specjalistycznego sprzętu, bez którego nie jest w stanie normalnie funkcjonować zarówno w życiu codziennym jak i w sporcie.

Za okazana pomoc serdecznie dziękujemy.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
31611 Babska Emilia

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
31611 Babska Emilia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Hochtief Polska
Trec Nutrition sp. z o.o., Gdynia
DOMBUD
Kler Spółka Akcyjna – Dobrodzień
Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o., Gdynia