Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Chrostowska Izabela

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
29728

Województwo:
łódzkie

Data urodzenia:
2016-01-07

Schorzenie:
stwardnienie guzowate

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o wsparcie dla Izabeli Chrostowskiej.

Cześć, jestem Izabela, i choć skończyłam dopiero roczek mam za sobą dużo ciężkich doświadczeń. Kiedy byłam w brzuszku u mamy okazało się, że jestem bardzo chora. Urodziłam się ze stwardnieniem guzowatym i padaczką lekooporną. Chyba można powiedzieć, że jestem wyjątkowa, bo stwardnienie guzowate to rzadka choroba, która psuje nerki, serduszko,gałki oczne, mózg, płuca i skórę, często jest też związana z niepełnosprawnością intelektualną. Czy dzisiaj mogę powiedzieć coś pozytywnego związanego z moją chorobą? Chyba tylko to, że mam dużo cioć i wujków lekarzy z CZD w Warszawie.
We wrześniu 2016r. miałam operację, podczas której próbowano usunąć guza odpowiedzialnego za padaczkę, jednak nie do końca się to udało, ponieważ ataki pozostały. Bardzo mnie one osłabiają i od razu po nich zasypiam. Obecnie w Polsce jedynym rozwiązaniem jest przyjmowanie kolejnych leków przeciwpadaczkowych, które spowodują, że ataków będzie mniej, ale niestety nie znikną. Lekarstwa biorę już od kiedy skończyłam 3 tygodnie i nie chcę brać ich więcej, bo są gorzkie i ich nie lubię. Przecież dzieci nie lubią lekarstw. A czy mam jakieś marzenie? Oczywiście! Bardzo chciałabym się rozwijać tak jak inne dzieci, ale nie mogę, bo jestem słaba. Pogłębia się też uszkodzenie mojego mózgu. Dlatego moi rodzice są bardzo smutni.
Jest jednak nadzieja!
Wyjazd za granicę do nowych wujków i cioć lekarzy, którzy mają metody, aby mi pomóc – mogliby mnie tam poddać szczegółowej diagnostyce, a następnie wdrożyć skuteczne leczenie. To jest dla mnie wielka szansa! Niestety bardzo ważny jest tutaj czas i pieniążki, których na razie nie mamy, ale moi rodzice spieszą się aby je zebrać. Dlatego ja oraz mamusia i tatuś prosimy Was o pomoc, bo wiem, że macie dobre serca i nie chcecie, abym cierpiała. Każda ofiarowana złotówka przybliża mnie do spełnienia mojego marzenia o wyjeździe po zdrowie. Ufam, że dzięki Wam nastanie dla mnie lepsze jutro, że dzięki. Waszej pomocy i wsparciu damy radę. Wierzymy, że są wśród nas ludzie wrażliwi, gotowi pomóc, bo tak jak mawiał Jan Paweł II: „ Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
29728 Chrostowska Izabela

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
29728 Chrostowska Izabela darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka, Gdynia
BAYER Sp. z o.o., Warszawa
IDMSA Dom Maklerski
BITNER – Zakłady Kablowe
United Way – Fundacja Wspólna Droga