Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Dziura Daniel

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
29692

Województwo:
lubelskie

Data urodzenia:
1999-12-19

Schorzenie:
autyzm dziecięcy, padaczka lekooporna, upośledzenie umysłowe, stan po urazie głowy, krwiak podtwardówkowy, niedowład połowiczy prawostronny

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Daniela Dziury.

Oto prośba rodziców Daniela:

Daniel urodził się 19 grudnia 1999 roku. Był zdrowym i prawidłowo rozwijającym się niemowlakiem, niestety gdy miał 12 miesięcy uległ nieszczęśliwemu wypadkowi, którego następstwem był krwiak mózgu. Po tym traumatycznym przeżyciu został wykonany zabieg trepanacji mózgu, który uratował życie naszego dziecka, ale pozostawił nieodwracalne skutki w postaci upośledzenia fizycznego i umysłowego.

Nasz syn mimo bardzo długiej rehabilitacji, ma niedowład połowiczny prawej strony i potrzebuje pomocy w codziennych, życiowych czynnościach. Ponadto stworzył sobie swój własny świat i dotarcie do niego jest bardzo trudne. Daniel ma uszkodzony ośrodek mowy, unika kontaktu wzrokowego, swoje potrzeby najczęściej wyraża gestem oraz mimiką. Nie reaguje na polecenia, zdarzają się zachowania agresywne. Jego ulubionym zajęciem jest huśtanie się na huśtawce oraz słuchanie różnych głośnych dźwięków.

Od wielu lat szukamy pomocy u różnych specjalistów. Po raz pierwszy otrzymaliśmy fachowe wsparcie w Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Chełmie. Na zajęcia terapeutyczne dojeżdżaliśmy własnym samochodem, ponieważ mieszkamy w miejscowości oddalonej o ok. 150 km od Chełma. Obecnie Daniel uczęszcza do Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rudniku nad Sanem, gdzie kontynuuje zajęcia (m.in. pedagogiczne, logopedyczne, psychologiczne, integracja sensoryczna).

Podejmowane przez nas wysiłki przynoszą wymierne rezultaty. Daniel każdego dnia próbuje stawiać czoła wyzwaniom rehabilitacyjnym. Jego starania i postępy pozwalają nam sądzić, że dalsze działania będą skutkować lepszym stanem zdrowia i łatwiejszym funkcjonowaniem. Nasz syn bardzo potrzebuje kolejnych wielokierunkowych działań terapeutycznych. Bez nich zaprzepaszczone zostaną dotychczasowe efekty oraz nadzieje na poprawę jakości życia w przyszłości.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
29692 Dziura Daniel

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
29692 Dziura Daniel darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Gazeta Bankowa
Kegar Sp. z o.o., Kępice
Pierrot – Świat prezentów
Fundacja TVN Nie Jesteś Sam, Warszawa
Asseco Business Solutions