Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Borowska Małgorzata

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
24624

Województwo:
świętokrzyskie

Data urodzenia:
2011-11-19

Schorzenie:
zespół Retta, niedowład czterokończynowy, encefalopatia, padaczka lekooporna, obniżone napięcie mięśniowe, nadwzroczność, zez

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą” prosi o wsparcie dla Małgosi Borowskiej.

Małgosia ma stwierdzoną postępującą padaczkę lekooporną, asymetrie, bardzo obniżone napięcie mięśniowe na całym ciele, drżenia zamiarowe, nadwzroczność i zeza, jej płaty czołowe mózgu nie rozwijają się w ogóle, bieleją jej tarcze w oku i nie wiadomo czy będzie dalej widziała. Dziewczynka jest bardzo opóźniona w rozwoju psychoruchowym nie siedzi, nie mówi, nie raczkuje, nie chodzi, mały jest z nią kontakt, jest dzieckiem leżącym i wymaga stałej opieki i codziennej rehabilitacji. Małgosia nie została jeszcze ostatecznie zdiagnozowana, mimo wielu wizyt w poradniach, szpitalach i klinikach.

Małgosia mieszka w małej miejscowości w województwie świętokrzyskim i ma utrudniony dostęp do specjalistów i ośrodków leczenia. W rodzinie pracuje tylko tata dziecka. Sytuacja materialna jest trudna z uwagi na wydatki, jakie ponosi rodzina w związku z dalekimi wyjazdami do poradni specjalistycznych, kosztów konsultacji lekarskich, dojazdu do oddalonych ośrodków rehabilitacyjnych, koszty specjalistycznych badań, koszty zajęć na basenie, wydatki na zakup sprzętu rehabilitacyjnego (wózek, pionizator i krzesełko rehabilitacyjne).

Małgosia potrzebuje pilnej pomocy, żeby mogła osiągnąć większe postępy w rozwoju, a nie da się ich osiągnąć bez codziennej pracy z nią. Małgosia jest dzieckiem bardzo wesołym i pogodnym, dużo się śmieje mimo ograniczeń, jakie posiada. Rodzice cały czas walczą i wierzą, że Małgosia stanie kiedyś na własnych nogach.

Bardzo Państwa prosimy o wsparcie dla Małgosi. Każdy dar serca będzie dla Małgosi bardzo cenny. Koszt jednego dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego w ośrodkach Neuron, Zabajka, Olinek, Tratwa to koszt około 5 tys. zł.

Z góry dziękujemy za okazana pomoc!


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
24624 Borowska Małgorzata

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
24624 Borowska Małgorzata darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Italian Fashion
Semeko Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o., Gdynia
BOSSA.pl
Pater Firma A.E. Daniluk, Siemiatycze
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A., Warszawa