Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Dobberstein Anna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
24292

Województwo:
zachodniopomorskie

Data urodzenia:
2013-11-18

Schorzenie:
siatkówczak obuoczny

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośba o pomoc dla Anny Dobberstei.

Oto historia Ani zrelacjonowana przez Mamę:

Czasem w życiu dochodzi do zdarzeń, które diametralnie zmieniają nas, bieg spraw, wagę problemów, z jakimi trzeba się zmierzyć. Dla naszej rodziny taki przełomowy moment nadszedł 13 lutego 2014 roku.

Ania przyszła na świat 18 listopada 2013 roku. Jedyne, co wtedy czuliśmy to ogromne szczęście i dumę. Nasza rodzina liczyła już cztery osoby: Joannę, Roberta, Maję i Anię! Tworzyliśmy rodzinę, o jakiej zawsze marzyliśmy!

Trzy miesiące później tę niezwykłą radość zakłócił paniczny strach, przerażenie i bezsilność. Podczas kontrolnego badania okulistycznego w obu oczkach Ani wykryto siatkówczaka, nowotwór złośliwy znany także jako retinoblastoma. Paraliż, który nas ogarnął, trzeba było szybko przezwyciężyć, by zacząć działać. Natychmiast. Skierowano nas do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Licząca prawie 600 km droga ze Szczecina przypominała ściganie się z rakiem. Byle szybciej dojechać, byle nie pozwolić nowotworowi rozwinąć się, rozprzestrzenić się, byle zdążyć uratować naszą małą córeczkę.

16 lutego zostaliśmy przyjęci do kliniki. Dwa dni później badania dna oka potwierdziło postawioną wcześniej diagnozę. 21 lutego popłynęła pierwsza dawka chemii… Z jednej strony poczuliśmy ulgę, bo wreszcie zaczęło się leczenie, na które czekaliśmy tak niecierpliwie, z drugiej…. patrzyliśmy na nasze bezbronne dziecko, w którego małe ciałko skomplikowana aparatura wpompowywała tę siejącą w organizmie spustoszenie substancję i ogarniało nas przerażenie. Ani zaaplikowano 6 cykli chemii, dodatkowo zastosowano termoterapię laserową.

Walka trwa. Dzięki wczesnej diagnozie i szybkiemu podaniu chemii udało się uniknąć przerzutów. Niestety, Ani wciąż grozi usunięcie oczek. Musimy zrobić wszystko żeby do tego nie dopuścić.

Potrzebne są konsultacje naszej córeczki w szpitalu w Londynie. Badania trzeba powtarzać co 6-8 tygodni. Niestety koszt jednej wizyty to ponad 15 tys. zł., kwota która przekracza nasze możliwości.

Bez Was i Waszego wsparcia nie poradzimy sobie! Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, którą wydamy z jak największą korzyścią dla życia i zdrowia Ani.

 

Liczymy na Państwa zrozumienie i pomoc. Będziemy wdzięczni za wsparcie dalszego leczenia Ani.

 

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
24292 Dobberstein Anna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
24292 Dobberstein Anna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Yes Biżuteria sp. z o.o.
Hochtief Polska
Biprocemwap S.A.
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.
Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów