Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Białek Hanna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
23184

Województwo:
śląskie

Data urodzenia:
2013-07-09

Schorzenie:
zespół Goldenhara

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc finansową dla Hani Białek.

Hania urodziła się 09.07.2013r. z bardzo rzadkim zespołem wad genetycznych, zespołem Goldenhara. Oprócz takich dysfunkcji jak asymetria całego ciała a w szczególności kości twarzoczaszki, wyrośla przeduszne, zmiany dermoidalne rogówki prawego oka, niedrożność dróg łzowych obu oczu, problemy neurologiczne z utrzymaniem równowagi, Hania cierpi na poważniejsze dolegliwości związane z zespołem. Z powodu wady rozwojowej obu uszu zewnętrznych, wewnętrznych oraz ucha środkowego, a także mikrocji z atrezją Hania nie słyszy na prawe uszko, natomiast lewe jest wspomagane aparatem słuchowym, dzięki czemu słuch jest wzmacniany do poziomu 60-70%.

Ponadto w wyniku zespołu Goldenhara Hania posiada liczne uszkodzenia segmentacji kręgosłupa takie jak: skolioza, kręgi motyle, kręgi połowiczne, rotacje trzonów kręgów, półkręgi, tłuszczak kanału kręgowego oraz podejrzenie zakotwiczenia nici końcowej rdzenia kręgowego. W ostatnim czasie dziewczynka przeszła wiele badań i zabiegów w pełnej narkozie (MRI, TK, drenaż ucha, usunięcie guza wraz z migdałem). Hania jest pod stałą opieką rehabilitanta, Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach, Kliniki w Poznaniu i Krakowie zajmujących się wadami kręgosłupa, oraz innych ośrodków w całej Polsce.

Nieustanna rehabilitacja i wielospecjalistyczna opieka (logopedy, otolaryngologa, neurologa, ortopedy-traumatologa, ortodonty, audiologa, foniatry, neurologopedy, nefrologa, okulisty, genetyka, psychologa, pedagoga) przynosi efekty, dzięki którym Hania intelektualnie i ruchowo nie ustępuje zdrowym rówieśnikom. Jest dzieckiem mądrym, ciekawym świata, wytrwałym i dzielnym w zmaganiach z leczeniem i rehabilitacją. Do tego chęć współpracy, uczenia się i pozytywny upór sprawiają, że możemy zdziałać wiele przy wsparciu życzliwych ludzi. Rehabilitacja, liczne wyjazdy, diagnostyka, specjalistyczne wizyty oraz zajęcia wspomagające rozwój są sporym obciążeniem domowego budżetu.

Dlatego zwracamy się do Państwa o wsparcie dla naszej córki z tytułu odliczenia 1% podatku lub dobrowolnego wsparcia poprzez konto w Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.

 

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
23184 Białek Hanna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
23184 Białek Hanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

IDMSA Dom Maklerski
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.
Fundacja Polsat – Warszawa
Porty Lotnicze PP – Warszawa
Sano Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o., Sękowo