Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Pyzińska Maja

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
22708

Województwo:
podkarpackie

Data urodzenia:
2013-08-02

Schorzenie:
zespół Downa, powiększone miedniczki nerkowe, ubytek międzyprzedsionkowy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą zwraca się z prośbą o pomoc dla Mai Pyzińskiej.

Oto apel rodziców do Państwa:

2 sierpnia 2013 r. przyszła na świat nasza wymarzona córeczka – Maja. Mamy już dwóch chłopców, więc tym większa była radość i wyczekiwanie na naszą córeczkę. Wraz z narodzinami Mai przyszedł szok, smutek, niedowierzanie, że nasze dziecko ma zespół Downa.

Pierwsze trudne dni mamy już za sobą. Były to chwile zwątpienia, bezsilności i cierpienia. Co prawda z wadą genetyczną, z jaką urodziła się Maja, nie da się tak do końca pogodzić, ale już wiemy, że trzeba z nią walczyć. Już od pierwszych tygodni życia nasza córeczka jeździła do szpitali, tak zresztą jest do tej pory. Niestety, do większości lekarzy specjalistów czeka się po kilka miesięcy, w związku z tym zmuszeni jesteśmy umawiać się na wizyty prywatne. Wizyty te kosztują nas ok. 100-180 zł ( plus koszty dojazdu) za jedną konsultację. Mam na myśli neurologa, endokrynologa, kardiologa, nefrologa, neonatologa, neurologopedę, ortodontę. Dzięki natychmiastowej, intensywnej rehabilitacji, terapii i leczenia jest szansa na wzrost poziomu rozwoju intelektualnego, językowego, emocjonalnego i społecznego naszej Mai. Każdy dzień bez rehabilitacji jest nie do odrobienia.

Widzimy, że Maja potrzebuje pomocy, a my nie możemy zrobić wszystkiego, co jest dostępne, aby jej pomóc. Barierą są finanse. To oczywiste, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby wspierać rozwój Mai. Jej terapia, rehabilitacja jest nadrzędnym celem naszej całej rodziny. Ograniczenia finansowe powodują, że nie zawsze udaje się zapewnić Mai rehabilitację, jakiej wymaga. Dlatego kierujemy apel do Osób Wielkiego Serca o wsparcie finansowe.

Wierzymy, że znajdą się Ludzie, którzy nam pomogą. Bez Waszej pomocy nie damy rady w odpowiedni sposób zadbać o wszechstronny rozwój naszego najmłodszego dziecka Majeczki. Mamy nadzieję, że dzięki Państwu sprostamy wymaganiom wobec Mai, które postawił przed nami los, a tym samym dołożymy wszelkich starań, aby Maja czuła się kochana i szczęśliwa.

Za okazaną pomoc dziękujemy

Rodzice z Majeczką


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
22708 Pyzińska Maja

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
22708 Pyzińska Maja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

United Way – Fundacja Wspólna Droga
Andra Sp. z o.o., Warszawa
Fundacja Zakłady Kórnickie
Apella S.A.
Novol Spółka z o.o. – Komorniki