Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Dedyk Antoni

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
22260

Województwo:
opolskie

Data urodzenia:
2011-01-03

Schorzenie:
autyzm dziecięcy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o wsparcie swojego podopiecznego Antoniego Dedyka.

Oto historia antosia:

Nasz syn Antoś urodził się 3.01.2011 roku, był zdrowym radosnym, normalnie rozwijającym się dzieckiem. Po dwóch latach zaczęły niepokoić nas pewne zachowania Antosia. Prawie w ogóle nie mówił, patrzył jakby przez ludzi, a nie na ludzi, kontakt wzrokowy był bardzo ograniczony. Zaczęły się wizyty u pedagogów i psychologów, w końcu postawiono diagnozę – Autyzm Dziecięcy. W przypadku Antosia objawia się on brakiem kontaktu wzrokowego, problemami w odczuwaniu za pomocą zmysłów, ponadto negatywną reakcją na wszelkiego rodzaju bodźce – dotyk, hałas, ostre światło. Komunikacja z nim jest bardzo ciężka. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Z początku spanikowani, nie wiedzieliśmy co robić. Pierwsze wizyty u specjalistów naświetliły nam plan działania. Teraz każdy dzień to wyjazdy na terapie i zaangażowanie w nawiązanie kontaktu z Antosiem. Na chwilę obecną Antoś korzysta z ogromnej ilości kosztownych terapii, m.in.: terapii SI (integracja sensoryczna), zajęć z psychologiem, hipoterapii, zajęć wczesnego wspomagania. Oprócz zmian w naszym codziennym życiu, zmieniła się również dieta, Antoś nie je m.in. cukru i glutenu, co wbrew pozorom utrudnia stworzenie odpowiedniego menu. Niestety natłok tego wszystkiego sumuje się w ogromne wydatki, do których dochodzi jeszcze turnus rehabilitacyjno – szkoleniowy, który odbędzie się w najbliższym czasie. Stąd nasza prośba o pomoc finansową. Zimowy turnus to wydatek rzędu 4100 zł, który tak jak wydatki na codzienne terapie, na chwilę obecną przerastają nasze możliwości finansowe.

Podjęliśmy walkę o to by nasz syn mógł w przyszłości samodzielnie funkcjonować, zwłaszcza, że rokowania są naprawdę bardzo dobre. Niestety koszty związane z terapiami, z prowadzoną dietą i turnusami rehabilitacyjnymi są zbyt duże. Każda kwota jest ważna i zbliża nas do celu, którym jest dobro, a także samodzielność Antosia. Prosimy o wsparcie i pomoc.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
22260 Dedyk Antoni

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
22260 Dedyk Antoni darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Stroer Media Sp. z o.o. Sp.k., Warszawa
Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa im. Franciszka Stefczyka, Gdynia
MEBLOPOL
NSZZ Solidarność – Mazowsze
Nordenia Polska