Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Buba Hanna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
22020

Województwo:
opolskie

Data urodzenia:
2012-01-14

Schorzenie:
przepuklina oponowo-rdzeniowa, wodogłowie, częściowa agenezja ciała modzelowatego, stopy końsko-szpotawe, pęcherz neurogenny, astma oskrzelowa

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Hanny Buby.

Kiedy mama niespełna dwuletniej Hani myśli o kolejnych świętach, ma przed oczami dom wypełniony znakomitymi zapachami, zieloną choinką, mnóstwem prezentów. Jest bardzo dużo dzieci, wszyscy siedzą razem przy stole. Dzieci zajadają kolorowe przekąski, jest wesoło! Śmieją się. To jest jedyny moment, w którym Hania jest jak wszyscy, nie widać różnicy. Jednak chwila ta trwa krótko…

Kiedy nagle zadzwoni magiczny dzwoneczek świętego Mikołaja, wszystkie dzieci biegną pod choinkę szukać prezentów. Od stołu nie odchodzi tylko jedno dziecko – mała Hania i nie rozumie tego, dlaczego jej nóżki nie potrafią biegać. Hania nie chodzi, nie potrafi nawet samodzielnie stanąć, bo w wyniku uszkodzenia rdzenia kręgowego nie czuje nóg poniżej kolan. Cierpi na nieuleczalną chorobę, urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i innymi wadami współtowarzyszącymi, nie da się pokonać tej choroby, ale można zrobić wiele, żeby żyło się Haneczce lepiej.

Na szczęście Hani można pomóc! Potrzebne jest 90 000 złotych na operację stóp. Dzięki Państwa pomocy będzie mogła już w przyszłym roku dogonić rówieśników i zupełnie sama odszukać prezent pod choinką. Radość na jej buzi będzie bezcenna.

Niech Państwa prezentem dla Hani będzie 30, 50 bądź 100zł, a może więcej… Prosimy o pomoc przy pokryciu kosztów związanych z operacją, na którą rodziców nie stać. Potrzeba 90 000 zł na operacje, zaraz potem 40 000 zł na specjalne zaopatrzenie ortopedyczne, które utrzyma efekty operacji i pomoże Hani stanąć o własnych siłach. Wraz ze wzrostem, dziecko będzie potrzebować nowych, większych ortez i tak do 17 roku życia.

Haneczka rozwija się w niesamowitym tempie, ponad przeciętnie, swoim uporem i wolą walki o życie pokonała spustoszenia w mózgu. Wbrew twierdzeniom lekarzy  żyje i nie jest roślinką – to mały brzdąc i wielki wulkan energii, którego mama musi co 3 godziny pohamować na cewnikowanie pęcherza.

Urodziła się również ze stopami końsko-szpotawymi. Hania jest już po dwóch operacjach stóp w kraju, które jednak nie przyniosły upragnionego rezultatu, nie udało się, bo mimo ogromnego nakładu na rehabilitacje, stopy bardzo szybko wróciły do stanu sprzed operacji. Szukając dalej pomocy, po wielu konsultacjach w kraju i za granicą, padła decyzja – Dziecięca Klinika w Aschau w Niemczech, termin operacji szybko – luty 2014, bo im szybciej tym lepiej dla dziecka. Lekarze po tej operacji dają Haneczce ogromne szanse na samodzielne chodzenie, to jest aż 90 procent. W życiu dwulatka, każdy dzień to przygoda. Samodzielne poruszanie się na własnych nogach zwiększa poziom niezależności dziecka i ułatwia utrzymywać kontakt z rówieśnikami. Potrzebna kwota jest duża, rodzice nie mają takich pieniędzy. Potrzeba 130 000 złotych na początek trudnej drogi, walki o samodzielność Haneczki.

Prosimy Państwa,  otwórzcie serce dla Hani! Każde 30, 50, 100 złotych lub też inna kwota, wpłacona na subkonto Hani da ogromną siłę do walki z chorobą.

W świątecznym prezencie przyjmijcie Hani uśmiech i jak najwięcej miłości!


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
22020 Buba Hanna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
22020 Buba Hanna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Bobrowiecka 3
Bazalt Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne – Złotoryja
Kaufland Polska Markety sp. z o.o.
KATAN sp. z o.o.
Fundacja Polsat – Warszawa