Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Bilski Bartłomiej

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
2170

Województwo:
lubelskie

Data urodzenia:
1999-02-02

Schorzenie:
uszkodzenie organiczne mózgu, epilepsja, dysfunkcja narządów ruchu

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zawraca się uprzejmą prośbą o pomoc dla naszego podopiecznego Bartłomieja Bilskiego.

Bartek od urodzenia cierpi na uszkodzenie organiczne mózgu, epilepsję, dysfunkcję narządów ruchu. Kilkanaście razy przebywał na oddziale intensywnej terapii w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, w pierwszych trzech latach życia ponad rok był leczony w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, z uwagi na brak wydolności oddechowej był podłączony do respiratora.

Bartek nie chodzi, nie mówi, nie je samodzielnie. Rozpoczął w miarę możliwości rehabilitację, jest szansa, że Bartek będzie chodził, jednak potrzebna jest mu intensywna rehabilitacja i turnusy rehabilitacyjne. Koszty takiej rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe rodziców Bartka.

W miejscu zamieszkania rodziców brak jest poradni rehabilitacyjnej i logopedycznej, w związku z czym Bartek jest dowożony na ćwiczenia (odl. 25 km). Aby wozić i przywozić Bartka z ćwiczeń jego rodzice wynajmują samochód, ponieważ własnego nie posiadają. Bartek jest na stałe leczony w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie, wszystko wiąże się z dużymi kosztami finansowymi.

Rodzice nie są w stanie z własnych środków pokryć kosztów dalszej rehabilitacji. Z uwagi na niski dochód w rodzinie nie mogą podołać rosnącym wydatkom, a zaprzestanie rehabilitacji to skazanie Bartka na wózek. Leczenie i rehabilitacja wymagają dużych środków finansowych, których rodzice nie są w stanie sami zgromadzić.

Zwracamy się z gorącym apelem do ludzi wrażliwych i o dobrym sercu o pomoc w kontynuowaniu leczenia i rehabilitacji Bartka. Będziemy wdzięczni za okazaną Bartkowi pomoc.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
2170 Bilski Bartłomiej

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
2170 Bilski Bartłomiej darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Kegar Sp. z o.o., Kępice
BENQ
Apella S.A.
Gourmet-Foods Spółka z o.o. – Warszawa
Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A – Warszawa