Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Ciechońska Alicja

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
20514

Województwo:
łódzkie

Data urodzenia:
2005-09-09

Schorzenie:
astma oskrzelowa atopowa, alergie

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Alicji Ciechońskiej.

Alicja od kilku lat choruje na przewlekłe infekcje górnych dróg oddechowych, które uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie. W chwili obecnej ma zdiagnozowaną astmę oskrzelową atopową oraz liczne alergie. Jednak wiele innych dolegliwości wskazuje, że przyczyną problemów zdrowotnych naszej podopiecznej może być wrodzona borelioza. Niestety tragiczna sytuacja materialna rodziny nie pozwala na wykonanie szeregu specjalistycznych badań, mogących potwierdzić bądź wykluczyć tę chorobę. Nie ma też możliwości podjęcia właściwego leczenia. Na dzień dzisiejszy Ala ma tylko zdiagnozowane jedynie bakteriami, będącymi jedną z tzw. koinfekcji w boreliozie.

Jedną ze skutecznych metod leczenia choroby z Lyme jest amerykańska metoda ILADS (International Lyme and Associated Diseases Society). Jest to terapia polegająca na długotrwałym podawaniu kilku antybiotyków oraz mnóstwa suplementów, ziół wzmacniających odporność organizmu i wspomagających walkę z chorobą. Niestety, leczenie to nie jest refundowane przez NFZ, co oznacza, że wszystkie leki, wizyty lekarskie oraz badania kontrolne są pełnopłatne i prywatne.

Obecnie Alicja nie jest w stanie uczęszczać na zajęcia szkolne ze względu na ogólny stan zdrowia – ciągłe nawroty zapalenia oskrzeli, osłabienie oraz liczne dolegliwości. Ma włączone leczenie sterydami wziewnymi oraz przyjmuje antybiotyki. Mamy nadzieję, że nasza podopieczna po dokończonej diagnostyce i wdrożeniu odpowiedniego leczenia, będzie miała szansę na powrót do normalnego funkcjonowania. Rodzice Ali również ciężko chorują, obydwoje stracili pracę i nie są w stanie zapewnić czwórce dzieci nawet podstawowych życiowych potrzeb.

Zwracamy się do wszystkich ludzi oraz instytucji wielkiego serca z prośbą o przekazanie chociażby niewielkiej kwoty lub 1 % podatku. Pomóżcie Państwo proszę wrócić Ali do zdrowia i spełnić jej marzenia. Z serca dziękujemy za wszelką okazaną pomoc.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
20514 Ciechońska Alicja

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
20514 Ciechońska Alicja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Solid Logistics
Skalski Michał – Warszawa
Clematis – Szkółka Pojemnikowa
Krause sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej – Świdnica
Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska S.A.