Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Filipiak Grażyna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
20180

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
1959-12-21

Schorzenie:
stwardnienie rozsiane

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Grażyny Filipiak.

Grażyna mieszka w niewielkiej miejscowości Mszczonów, ma 54 lata i od ok. 8 lat porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego.

W 1996 roku lekarze zdiagnozowali u niej stwardnienie rozsiane. Jest to nieuleczalna choroba, która w jej życiu zmieniła wszystko. Spowodowała, że jej organizm przestał ją słuchać. Przykładem może być sytuacja, w której niestety musiała zrezygnować z jakiejkolwiek pracy, ponieważ w momencie kiedy ona chciała iść w prawą stronę, to choroba, która już wtedy „zadomowiła się” w jej organizmie decydowała, że właśnie nie mogła pójść w tym kierunku, który sobie obrała. W wyniku takich sytuacji zaczęła przewracać się o własne nogi. Po pewnym czasie była zmuszona poruszać się na początku przy pomocy kul, potem balkoniku, aż w końcu choroba nie dała jej wyboru i musiała przesiąść się na wózek inwalidzki.

Niestety jest w takim wieku i w tak zaawansowanym stadium choroby, że nie ma reakcji na jakiekolwiek próby lekowe. W tej chwili jedynym ratunkiem dla niej, żeby mogła się choć trochę poczuć samodzielna, jest intensywna rehabilitacja oraz suplementacja wieloma witaminami i suplementami diety, dzięki którym jej odporność i siła się zwiększa. Ale niestety, te wszystkie medykamenty są bardzo kosztowne, czasami zbyt drogie żeby mogła sobie na nie pozwolić, mimo tego, że dzięki nim czuje się lepiej.

Mąż pani Grażyny musiał zrezygnować z pracy ze względu na nią i jej chorobę. Nasza podopieczna przestała sobie radzić sama w domu, w wyniku czego mąż zrezygnował z pracy i pomaga jej we wszystkich codziennych czynnościach. Oboje utrzymują się z dwóch niewielkich rent, z których trzeba opłacić wszelkie rachunki, podatki i przeżyć do następnego miesiąca.

Stąd nasza prośba do Wszystkich, którzy przeczytają tę prośbę o dokonanie dobrowolnej wpłaty darowizny lub 1% podatku.  Dla pani Grażyny będzie to ogromna i nieopisana pomoc w leczeniu i utrzymywaniu ograniczonej sprawności.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
20180 Filipiak Grażyna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
20180 Filipiak Grażyna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

WestLB Bank Polska S.A. – Warszawa
Trade-Trans Spółka Przedsiębiorstwo Spedycyjne – Warszawa
BITNER – Zakłady Kablowe
BENQ
Fundacja Oriflame Dzieciom