Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Burdziński Mateusz

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
20072

Województwo:
pomorskie

Data urodzenia:
1998-01-15

Schorzenie:
guz kości, mięsak kości ramienia prawego

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Mateusza Burdzińskiego.

Nazywam się Mateusz od 2012r chorowałem na nowotwór złośliwy Mięsaka Ewinga Kości ramiennej prawej , miałem także przeżuty do płuc oraz do odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Po roku czasu leczenia, powstał kolejny przerzut do kości skroniowo-podniebiennej z lewej strony twarzoczaszki.  Jestem po licznych radioterapiach na twarzoczaszkę oraz na kręgosłup i chemioterapiach oraz kilku operacjach. Przeszedłem także autoprzeszczep komórek macierzystych w Bydgoszczy. Guz został wycięty razem z kością a w jej miejsce została wszczepiona endoproteza, lecz po kilku latach zrobiła się wadliwa. Zażywam też suplementy diety wspomagające odbudowę i funkcjonowanie mojego organizmu po przebytym ciężkim leczeniu, które kosztują około 1000 zł, co jest dużym obciążeniem dla mojej rodziny. W tej chwili przy każdej próbie rehabilitacji trzpień endoprotezy luzuje się i nie mogę zapanować nad nią, ponieważ porusza się samowładnie. Po konsultacji w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie dowiedziałem się, że wymiana endoprotezy jest niemożliwa w tej placówce oraz że jedyna pomoc jaką mogą nam udzielić to przy każdym luzowaniu endoprotezy mogę przyjeżdżać na zabie,g w którym będą to naprawiać. Jest to zabieg nietrwały i po kilku miesiącach znowu może się to powtórzyć. Te zabiegi mogą również uszczerbić zdrową kość co doprowadzi do amputacji ręki.

Dowiedziałem się także, że jest możliwość jej wymiany w Wiedniu. Ta operacja jest dla mnie naprawdę ważna a zarazem kosztowna. Dzięki niej nie będę musiał martwic się więcej moją ręką i będę mógł w miarę sprawnie funkcjonować. Poprawi to komfort mojego życia oraz nie będę miał tyle zmartwień o moje zdrowie. Za wszystkie datki serdecznie dziękuje. Pozdrawiam Mateusz Burdziński.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
20072 Burdziński Mateusz

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
20072 Burdziński Mateusz darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Medical Aid For Poland Fund – London
RAWBUD
Hochtief Polska
Bodycote
Fundacja Polsat – Warszawa