Adamczak Magdalena

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Adamczak Magdalena darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24

Podstawowe dane

Nr subkonta
19261

Województwo
wielkopolskie

Data urodzenia
2012/05/26

Opis schorzenia

choroba Pompego, miopatia strukturalna, choroba spichrzeniowa glikogenu

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
19261 Adamczak Magdalena darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
19261 Adamczak Magdalena

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.

Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2023, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Adamczak Magdalena.

Przekaż 1,5% podatku

Poznaj moją historię

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Magdaleny i Niny Adamczak.

Rodzeństwo Magdalena i Nina cierpią na tą samą chorobę która odbiera im zdrowie, dzieciństwo, ogranicza i utrudnia czynności życiowe. Magdalena jest starsza od Niny 3 lata, choć nic na to nie wskazywało zła historia powtórzyła się w tej rodzinie dwa razy… Obie dziewczynki od razu po urodzeniu był reanimowane, obie tak samo choć w innym czasie walczyły o życie, zostały odratowane, podłączone do respiratora i tak jest po dziś dzień. Siostry są zupełnie wiotkie, nie poruszają nóżkami i rączkami. W przyszłości nie będą siedzieć ani chodzić.

Dziewczynki w pierwszych miesiącach życia zamiast w ramionach kochających rodziców przebywały na oiomach, miały wiele zabiegów; założenie rurki tracheostomijnej, PEGa do żywienia bezpośrednio do żołądka, ponieważ nie połykały, biopsje mięśnia w celu określenia choroby. Były w wielu szpitalach… Przeszły wiele infekcji płuc… Magda mając 4 miesiące, Ninka dwa trafiły pod najczulsze skrzydła opieki do swojego domu, są kochane i pielęgnowane. Magda tak bardzo cieszyła, że będzie miała siostrę, delikatnie głaskała brzuch mamy i wołała z radością Nina! Teraz obie dziewczynki są leżące, wiec kładziemy je razem, aby się poznały Magda głaszcze Ninkę po główce i trzyma za rączkę, to najbardziej wzruszający widok na świecie! Jest ciężko, nie tylko finansowo ale i psychiczne .. ponieważ mamy w domu mały OIOM… Obie dziewczynki wymagają 100% uwagi i opieki 24 godziny na dobę.

Magda i Nina wymagają kosztownej codziennej rehabilitacji, aby zapobiec przykurczom i poprawić stan mięśni. Dziewczynki żyją tylko dzięki respiratorom i oddaniu rodziców. Wymagają sprzętów takich jak respiratory, ssaki, pulsoksymetry, koncentratory tlenu, nawilżacze powietrza, asystent kaszlu, ortezy bardzo drogie specjalistyczne wózki, które stabilizują wiotkie ciałka i przewożą niezbędny sprzęt.

Zwracamy się do wszystkich Instytucji i Ludzi czułych na cierpienie dzieci z prośbą o pomoc i wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację Magdalenki i Niny.

Przekaż darowiznę online

Przekaż na podopiecznego Adamczak Magdalena darowiznę online, poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Poprzedni Podopieczny Podopieczni Indeks Alfabetyczny Następny Podopieczny
Zarządzaj plikami cookies