Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Cendrowska Sandra Katarzyna

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
1605

Województwo:
kujawsko-pomorskie

Data urodzenia:
1994-02-15

Schorzenie:
mózgowe porażenie dziecięce, epilepsja, zaburzenie emocjonalne

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się do Państwa o pomoc w dofinansowaniu leczenia specjalistycznego i rehabilitacji Sandry.

Sabdra urodziła się jako wcześniak w ciąży bliźniaczej, z mózgowym porażeniem dziecięcym i wodogłowiem. Ma założoną zastawkę, która bardzo często się psuje i wymaga częstej wymiany. W tym roku przeszła już dwie poważne operacje wymiany zastawki w CMP w Łodzi, na Oddziale Neurochirurgii, gdzie jest leczona od pierwszych dni życia. Każda operacja i hospitalizacja jest przykrym i bolesnym doświadczeniem. Stan zdrowia Sandry wymaga ciągłej rehabilitacji, zarówno fizycznej, jak i psychicznej, a także całodobowej opieki. Sandra chodzi do szkoły specjalnej o indywidualnym programie nauczania. Nie potrafi jednak pisać ani czytać. Jest miłą i sympatyczną dziewczyną. która pragnie się uczyć i rozwijać, aby móc w przyszłości nie być ciężarem dla innych, kiedy już zabraknie mamy. Oprócz Łodzi Sandra leczona jest również w Poznaniu u ortopedy, gdyż ma poważne problemy z poruszaniem się, a także w Warszawie (tu leczy zęby). Wizyty lekarskie są coraz rzadsze ze względu na brak funduszy na dojazdy. Brakuje pieniędzy na codzienne dojazdy, na podstawowe kontrolne wizyty lekarskie, które są niezbędne. Funduszy brakuje również na rehabilitację. Dużym wparciem w jej leczeniu byłby wyjazd w przyszłym roku do ośrodka rehabilitacyjnego, jednak ten również wiąże się z ogromnymi koszta. Cały trud ponoszenia wszystkich kosztów leczenia i rehabilitacji spoczywa na mamie. Sandra ma również brata, który jest uczniem szkoły gimnazjalnej. Cała rodzina utrzymuje się ze skromnej pensji mamy, która pracuje jako pielęgniarka w szpitalu. Jej dochód pozwala na opłacenie świadczeń i skromne życie. Tata nie interesuje się i nie płaci zasądzonych alimentów, których także dzieci nie otrzymują z funduszu alimentacyjnego. Jest bardzo ciężko, przeszkodą w leczeniu Sandry, rozwijaniu się, jest brak pieniędzy.

Bardzo prosimy o wsparcie leczenia i rehabilitacji, które są niezbędne i konieczne, aby Sandra mogła w miarę możliwości samodzielnie funkcjonować w przyszłości, kiedy już zabraknie mamy. Za okazaną pomoc i wsparcie finansowe bardzo dziękujemy.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
1605 Cendrowska Sandra Katarzyna

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
1605 Cendrowska Sandra Katarzyna darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA
Fundacja TVN Nie Jesteś Sam, Warszawa
Gazeta Ubezpieczeniowa
BITNER – Zakłady Kablowe
Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia