Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Dytrych Robert

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
15677

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2008-06-06

Schorzenie:
zespół Arnolda-Chiariego, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, autyzm atypowy, zespół MCM (zespół makrocefalii skojarzonej z naczyniakowatością kapilarną), jamistość rdzenia kręgowego

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Robert urodził się 6 czerwca 2008 r., z zespołem wad wrodzonych i naczyniakami płaskimi na całym ciele.

Od pierwszego miesiąca życia Robercik jest pacjentem Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, gdyż od urodzenia ma problemy z hipotonią mięśniową i szybkim przyrostem głowy. Nauczył się siadać i chodzić dzięki intensywnej rehabilitacji metodą NDT Bobath. Dzięki laseroterapii część z naczyniaków płaskich udało się usunąć. W wieku 1,5 roku po badaniu MRI zdiagnozowano u Roberta Zespół Arnolda Chiariego, a w wieku 3 lat dodatkowo Zespół M-CM, dysmorfię, autyzm atypowy, zez zbieżny naprzemienny, opóźniony rozwój psychoruchowy. Po ostatnich badaniach diagnostycznych ujawniono jamistość rdzenia kręgowego.

Robercik jest pod stałą opieką wielu specjalistów: neurologa, logopedy, psychologa, genetyka, neurochirurga, okulisty i terapeutów. Jest ogromna szansa na poprawę funkcjonowania Robercika, a w przyszłości na osiągnięcie przez niego samodzielności. Uzależnione jest to jednak od wielotorowego usprawniania rehabilitacyjnego i terapeutycznego, którego nie pokrywa NFZ. Potrzebna też jest laseroterapia oraz praca z Robercikiem w domu. do czego konieczne są różne pomoce dydaktyczne- niestety bardzo drogie. Ponadto Robercik wymaga stałej opieki i nadzoru osoby dorosłej, dlatego tylko jedno z jego rodziców może pracować.

Zwracamy się z apelem o pomoc w sfinansowaniu operacji syna Roberta Dytrycha w Instytucie Chiari & Siringomielia & Ecoliosis w Barcelonie. Instytut ten stosuje nowatorską metodę leczenia choroby naszego podopiecznego poprzez przecięcie filum terminale powodując zatrzymanie rozwoju choroby.

Razem z Robertem i jego rodzicami będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotówkę wpłaconą na subkonto chłopca w Fundacji. Zebrane kwoty zostaną w całości przeznaczone na leczenie i rehabilitację Robercika.

 


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
15677 Dytrych Robert

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
15677 Dytrych Robert darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

KATAN sp. z o.o.
Trade-Trans Spółka Przedsiębiorstwo Spedycyjne – Warszawa
Energa S.A. – Gdańsk
Timex S.A. – Warszawa
Bank BPH