Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Czeryna Diana

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
1497

Województwo:
lubelskie

Data urodzenia:
1995-08-29

Schorzenie:
mózgowe porażenie dziecięce

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Diany Czeryny.

Nazywam się Diana Czeryna, urodziłam się w 1995 roku jako wcześniak z wagą urodzeniową 750 gr. W ósmym miesiącu mojego życia stwierdzono u mnie mózgowe porażenie dziecięce powodujące niedowład rąk i nóg. Poruszam się na wózku inwalidzkim.

Po intensywnej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach i w domu możliwej wyłącznie dzięki wsparciu finansowego wielu szlachetnych ludzi, zaczęłam stawiać pierwsze kroki  przy kulach i balkoniku. Chociaż nie chodzę jeszcze samodzielnie to moja sprawność ruchowa poprzez rehabilitację  z każdym dniem się poprawia, a ja jestem pełna nadziei i optymizmu. Już dwa razy przeszłam kosztowny i bolesny zabieg fibrotomii, po którym ustąpiły niektóre przykurcze mięśni. Jednak aby efekty operacji  utrwaliły się potrzebuję jak najszybciej kosztownej rehabilitacji.

Mieszkam w małej miejscowości, gdzie nie ma dostępu do specjalistów ani odpowiedniej rehabilitacji na NFZ Dlatego zakwalifikowano  mnie  na dwutygodniowy turnus w Centrum Rehabilitacji „LIKE” w Stęszewie koło Poznania  na rok 2019. Niestety koszt turnusu jest bardzo wysoki, to około 6000 zł plus dojazd 650 km w jedną stronę. Przekracza to możliwości mojej mamy, która ma bardzo chory kręgosłup, a jeszcze pomaga mi w funkcjonowaniu i opiece nade mną. Mam też młodszego braciszka Michała uczącego się w szkole podstawowej. Utrzymujemy się z zasiłku  rodzinnego i świadczenia  pielęgnacyjnego. Po opłaceniu rachunków za prąd, wodę, telefon, zakup węgla do pieca i spłat rat za remont dachu po wielkiej burzy pieniędzy zostaje niewiele, brakuje na lekarstwa i podstawowe potrzeby domowe. Ojciec jest po drugim zawale  serca bez prawa do renty, bezrobotny.

Staram się być choć w miarę samodzielna, jednak moje chęci oraz wola walki nie wystarczają, potrzebne są ogromne środki na rehabilitację, która musi być kontynuowana. Jedynie fachowa rehabilitacja na turnusie rehabilitacyjnym daje nadzieję na nowe postępy.

Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą  do państwa   o pomoc finansową na opłacenie turnusu rehabilitacyjnego. Dzięki  Państwa pomocy będę miała szansę na wyjazd na turnus, a marzenie o samodzielności w dorosłym życiu stanie się bardziej realne.

Będę wdzięczna za każdą złotówkę, którą można  przekazać na moje subkonto w Fundacji. Z góry serdecznie dziękujemy za najdrobniejszą nawet wpłatę.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
1497 Czeryna Diana

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
1497 Czeryna Diana darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Jastrzębskie Zakłady Remontowe sp. z o.o.
TESGAS
Fundacja Na Ratunek Dzieciom Zagłębia Miedziowego
Greinplast Sp. z o.o., Krasne
Agromix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne – Rydzyna