Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Czeryna Diana

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
1497

Województwo:
lubelskie

Data urodzenia:
1995-08-29

Schorzenie:
mózgowe porażenie dziecięce

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Darii Czeryny.

Diana ma 18 lat i uczy się w Liceum Ogólnokształcącym w Chełmie. Marzy o studiach, pracy i przede wszystkim o samodzielności, a tej nie osiągnie bez pomocy finansowej życzliwych ludzi.

Z powodu mózgowego porażenia dziecięcego od urodzenia cierpi na niedowład rąk i nóg, lecz nie poddaje się. Po intensywnej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach i w domu, możliwej wyłącznie dzięki wsparciu finansowemu wielu dobrych ludzi, zaczęła stawiać pierwsze kroki o kulach i przy balkoniku. Ponadto w lipcu 2013 z powodzeniem przeszła zabieg fibrotomii, dzięki której ustąpiły niektóre przykurcze mięśni. Jeszcze nie chodzi samodzielnie, ale jej sprawność psychoruchowa dzięki rehabilitacji stale się poprawia.

Dziewczynka potrzebuje stale bardzo intensywnej i fachowej rehabilitacji w ramach turnusów rehabilitacyjnych, w specjalistycznych ośrodkach i w domu. Bez niej nie tylko nie zacznie chodzić, ale i utraci sprawność dotychczas osiągniętą. Niestety bardzo wysokie koszty turnusów przekraczają możliwości jej mamy, która nie może podjąć stałej pracy ze względu na opiekę nad nią. Diana ma młodszego brata Michała, uczącego się w szkole podstawowej. Utrzymują się z zasiłków rodzinnych oraz świadczenia pielęgnacyjnego.

Diana nie traci wiary i prosi z całego serca o pomoc finansową na jej dalszą rehabilitację. Każda, nawet niewielka wpłata przybliży jej wyjazdy na turnus rehabilitacyjny i pozwoli na kontynuację rehabilitacji domowej, co zaowocuje dalszą poprawą jej zdrowia, a w przyszłości – tak upragnioną samodzielność. Bez dalszej rehabilitacji jej stan zdrowia znów się pogorszy, straci szansę na samodzielność i przyjdzie jej żyć w społecznej izolacji.

Diana chciałaby po prostu chodzić, to takie zwyczajne, a dla niej tak wiele. Dzięki Państwa pomocy to marzenie może się ziścić. Z góry serdecznie dziękujemy za najdrobniejszą nawet wpłatę.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
1497 Czeryna Diana

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
1497 Czeryna Diana darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Andra Sp. z o.o., Warszawa
Agromix Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne – Rydzyna
Karabela sp. z o.o.
ELGROM
Pioneer Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa