Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Nr subkonta
14445
Województwo
wielkopolskie
Data urodzenia
2005/10/19
autyzm, padaczka, choroba Perthesa
Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
14445 Andrzejewski Przemysław darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
14445 Andrzejewski Przemysław
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2024, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Andrzejewski Przemysław.
Przekaż 1,5% podatkuFundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc dla Przemysława Andrzejewskiego.
Przemek jest najmłodszy z trójki rodzeństwa. Do drugiego roku życia rozwijał się normalnie, gdy nagle zaczął kuleć i okazało się, że choruje na chorobę Perthesa (odwapnienie kulki w stawie biodrowym). Znalazł się w szpitalu, na wyciągach. Na szczęście obyło się bez operacji. Jednak po powrocie do domu rodzice zaobserwowali dziwne zachowanie syna. Zdiagnozowano u niego autyzm i padaczkę.
Dzisiaj ma 7 lat, nie mówi, kontakt z nim jest ograniczony. Dzięki rehabilitacji nawiązuje kontakt wzrokowy, układa puzzle ze stu części, zaczyna budować samochody z klocków LEGO. Rysuje natomiast na poziomie dwuletniego dziecka i mimo siedmiu lat uczęszcza na indywidualne zajęcia do przedszkola. Jest pod stałą opieką psychiatry, neurologa, psychologa i logopedy. Przemek mieszka na wsi, a kontakt z lekarzami, specjalistami i rehabilitantami oznacza ciągłe dojazdy do Poznania (80km) i Piły (50km).
Starszy o 10 lat brat Przemka choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe, wodogłowie po wylewie krwi do mózgu. Nie mówi, nie chodzi, nie zgłasza potrzeb. Opieka i rehabilitacja dwójki niepełnosprawnych dzieci jest wyczerpująca i kosztowna. Prosimy o przekazanie 1% podatku lub dowolnej wpłaty na konto podane poniżej.