Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Nr subkonta
13344
Województwo
kujawsko-pomorskie
Data urodzenia
2007/07/31
obustronny niedosłuch zmysłowo-nerwowy, całościowe zaburzenia rozwoju
Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
13344 Przybyłowski Adam darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
13344 Przybyłowski Adam
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2024, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Przybyłowski Adam.
Przekaż 1,5% podatkuFundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z uprzejma prośbą o pomoc dla naszego podopiecznego Adama Przybyłowskiego.
Adaś miał być zdrowym dzieckiem. Niestety w okresie noworodkowym przeszedł bakteryjne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Dodatkowo stwierdzono u dziecka obustronny niedosłuch. Od 7 m-ca życia nosi aparaty słuchowe.
Jego rozwój od urodzenia wymaga rehabilitacji i stałego wspomagania.Do 3 roku życia był rehabilitowany ruchowo w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych i korzystał z pomocy terapeutów oraz różnego rodzaju zajęć wspomagających rozwój.
Aktualnie z powodu całościowych zaburzeń (niedosłuch, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, zaburzeń z zakresu integracji sensorycznej) w terapię Adasia zaangażowani są specjaliści wczesnego wspomagania rozwoju. Jest również pod stałą opieką lekarską (neurolog, audiolog, otolaryngolog i genetyk).
Największą barierę stwarza jednak brak mowy, przez co dziecko ma ogromne problemy z porozumiewaniem się, wyrażaniem swoich potrzeb i emocji, z podstawowymi czynnościami w życiu codziennym. Niezbędna jest dalsza diagnostyka w tym kierunku.
Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc. Od intensywnej stymulacji słuchowej, żmudnej i trudnej terapii na wielu płaszczyznach oraz specjalistycznego leczenia zależy rozwój naszego podopiecznego oraz normalne funkcjonowanie w przyszłości.