Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Gawron Wiktoria

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
12760

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2010-09-20

Schorzenie:
wrodzona wada dwunastnicy, wada serca, ring naczyniowy, prawostronny głęboki niedosłuch, wzmożone napięcie mięśniśowe globalne, opóźnienie rozwoju psychomotorycznego

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

WIKTORIA, CZYLI ZWYCIĘSTWO!

Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”  zwraca się z prośba o pomoc dla Wiktorii.

Na chrzcie otrzymała to imię, ponieważ od poczęcia walczy o swoje miejsce na tym świecie. Natomiast teraz walczy o poprawę stanu zdrowia.

Wiktoria urodziła się 20.09.2010 roku, jako wcześniak i II bliźniak ze znaczną hipotrofią (waga urodzeniowa 1290 g), z zespołem wad wrodzonych min. niedrożnością dwunastnicy. W pierwszych dniach życia dziewczynka miała dwa wylewy do mózgu. W tak krótkim okresie swojego życia Wiktoria przeszła dwie operacje na dwunastnicy w Centrum Zdrowia Dziecka (w trzeciej dobie życia, a później w dziewiątym miesiącu życia). Teraz oczekuje w kolejce w Centrum Zdrowia Dziecka na zamknięcie dziurki w sercu otrzymując stały lek. Ma wrodzoną wadę serca tzw. PDA, przez którą za mało przybiera na wadze. Wiktoria obecnie ma 2 lata i 4 miesiące, a waży tylko 9 kg, a jej siostra bliźniaczka 15 kg.

Ponadto stwierdzono u niej znaczny niedosłuch zmysłowo-nerwowy (nie słyszy na jedno ucho), wadę wzroku, niedokrwistość oraz neurologiczne wzmożone napięcie mięśniowe globalne. Obecnie Wiktoria znajduje się pod stałą opieką lekarzy specjalistów: kardiologa, neurologa, rehabilitanta, chirurga, okulisty, hematologa, ortopedy, psychologa i logopedy oraz lekarzy w Instytucie Patologii Słuchu. Większość tych wizyt jest niestety odpłatna. Według lekarzy jej stan wymaga bardzo intensywnej rehabilitacji ruchowej oraz słuchu i mowy, co wiąże się z wielkimi kosztami.

Dzięki Państwa dotychczasowej pomocy, możliwa była intensywna rehabilitacja naszej podopiecznej, która przyniosła już widoczne wyniki. Nasza Wiktoria dzięki wielkiemu wysiłkowi jej i lekarza rehabilitanta zaczęła chodzić, zaczyna mówić, jest bardzo spostrzegawcza i ciekawa świata. Uśmiech nie schodzi z jej pogodnej buźki. Rodzice Wiktorii mają wielką nadzieję, że z pomocą lekarzy i rehabilitantów oraz Państwa kiedyś dorówna swoim rówieśnikom.

Z całego serca prosimy o wsparcie w tej nieustającej walce o zdrowie Wikusi.

Dziękujemy!!!!!!


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
12760 Gawron Wiktoria

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:
12760 Gawron Wiktoria darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Kler Spółka Akcyjna – Dobrodzień
Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A – Warszawa
Fundacja Bre Banku, Warszawa
Chemone Polska sp. z o.o.
Fundacja Zakłady Kórnickie