Ośrodki Rehabilitacji od 11 maja przyjmują pacjentów

Dodano: 08.05.2020

Po okresie przymusowego przestoju pracy Ośrodków Rehabilitacji spowodowanym stanem epidemicznym, miło nam poinformować, że od 11 maja Ośrodki  AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS zostaną ponownie otwarte. Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu szczególnego reżimu sanitarnego.

Rehabilitacja pełni kluczową rolę w odzyskiwaniu zdrowia i sprawności, dlatego bardzo się cieszymy z powrotu pacjentów do Ośrodków, jednak najważniejsze jest bezpieczeństwo podopiecznych, ich opiekunów i terapeutów. Jesteśmy przekonani, że liczne obostrzenia i nowe procedury spotkają się ze zrozumieniem i będą przestrzegane.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z dokumentem opisującym nowe procedury obowiązujące w Ośrodkach Rehabilitacji AMICUS, BIOMICUS i CEMICUS,  a także z treścią ankiet, które będą musieli wypełniać opiekunowie lub pacjenci. Rzetelne informacje o stanie zdrowia podopiecznego uchronią cały zespół terapeutów przed poddaniem się przymusowej kwarantannie, która wykluczy ich z pracy na okres co najmniej dwóch tygodni.

http://osrodekamicus.pl/wp-content/uploads/2014/12/procedury-i-ankiety.pdf

http://osrodekbiomicus.pl/wp-content/uploads/2014/07/procedury-i-ankiety.pdf

http://osrodekcemicus.pl/wp-content/uploads/2014/07/procedury-i-ankiety.pdf

Dziękujemy za zrozumienie. Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Zarządzaj plikami cookies