Dorota Żuk

koordynator ds. administracyjno-biurowych

  • Studia magisterskie – Uniwersytet Zielonogórski Wydział Humanistyczny

Doświadczenie zdobywałam już w okresie szkoły podstawowej oraz liceum podczas wolontariatu, organizując półkolonie dla dzieci z rodzin niewydolnych społecznie oraz włączając się aktywnie w różne akcje charytatywne.

Następnie podczas stażu w Straży Miejskiej, oprócz wielu zadań z zakresu administracyjnego, moim głównym zadaniem przez kilka lat było opracowywanie i realizowanie programów profilaktycznych dla dzieci i młodzieży. Kontakt z człowiekiem jest dla mnie bardzo ważny. Uważam, że my dorośli możemy  bardzo wiele nauczyć dzieci, ale jeszcze więcej uczyć się od nich.

Z Fundacją Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” związana jestem od października 2021 roku. Wcześniej przez półtorej roku zawodowo byłam związana również z placówką rehabilitacyjną. Obecnie do zakresu moich obowiązków należy m.in. współtworzenie i nadzorowanie grafików naszych pacjentów, kontakt telefoniczny i mailowy oraz przetwarzanie dokumentacji.

Każdą wolną chwilę lubię spędzać z moimi najbliższymi. Nasze wspólne pasje i zainteresowania nie pozwalają na nudę. Gra w planszówki, dobry kryminał lub filmowe klasyki pozwalają na chwile relaksu, jednakże najlepiej wypoczywam wędrując po górach. Od niedawna jestem szczęśliwą opiekunką Owczarka Szetlandzkiego.

Zarządzaj plikami cookies