Akcja TEVACTIVE

Dodano: 18.06.2020

Pracownicy Teva Pharmaceuticals Polska po raz kolejny  zaangażowali się w inicjatywę TEVACTIVE mającą na celu zakup sprzętu rehabilitacyjnego do jednego z naszych Ośrodków Rehabilitacji.

Ta edycja akcji rozpoczęła się wyjątkowo. W związku z nadzwyczajną sytuacją, która miała miejsce w kwietniu, uczestnicy programu nie mogli uprawiać aktywności na zewnątrz. Ale to ich nie powstrzymało. Ćwiczyli w domach, na balkonach, w ogrodach, a wszystko po to aby zdążyć z pomocą! Pracownicy, korzystając z aplikacji mobilnej zbierają czas poświęcony na ćwiczenia stacjonarne. Każda godzina ćwiczeń zostanie wymieniona na złotówki w systemie 1h = 5zł.

Do tej pory dzięki zaangażowaniu i sportowemu zacięciu uczestników akcji TEVACTIVE Ośrodek Rehabilitacji BIOMICUS został wyposażony w bieżnię HP Cosmos Pluto Med, a Ośrodek AMICUS w sprzęt Innowalk Pro Small.

Ten wysiłek fizyczny zaowocuje nie tylko lepszą kondycją i zdrowszym trybem życia zaangażowanych pracowników firmy Teva,  ale i tak potrzebną pomocą. Bo w zdrowym ciele, zdrowy duch! Dopingujemy i dziękujemy!

Zarządzaj plikami cookies