Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Gral Michał

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
8099

Województwo:
podkarpackie

Data urodzenia:
2006-04-20

Schorzenie:
zespół Downa, wiotkość mięśni kończyn dolnych i górnych, astma oskrzelowa, alergia, kamica woreczka żółciowego, niedoczynność tarczycy

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się do Państwa z prośbą o pomoc w leczeniu i rehabilitacji podopiecznego Michałka Gral.

Michałek to 10-letni śliczny chłopczyk cierpiący na wiotkość mięśni kończyn dolnych i górnych, opóźnienie mowy oraz Zespół Downa, niedoczynność tarczycy -Hasimoto, niezborność nadwzroczną obu oczu drugiego stopnia, astmę oskrzelową, alergię. Wada genetyczna, którą Michałek został obarczony nie pozwoli nigdy na całkowite usamodzielnienie, ale praca włożona w jej rozwój psychoruchowy przynosi efekty. Michałek wymaga stałej opieki oraz intensywnej wieloetapowej rehabilitacji w specjalistycznych ośrodkach oraz indywidualnych zajęć w domu. Chłopiec jest pod stałą opieką neurologa, okulisty, ortopedy, lekarza rehabilitacji, psychologa, logopedy, psychiatry. Proces ten jest długotrwały i wymaga dużych nakładów finansowych, ale przynosi oczekiwane efekty, postępy w rozwoju psychoruchowym. Każdy wyjazd na turnus rehabilitacyjny to krok do przodu dla Michałka. Niestety koszt takiego turnusu to kwota ponad 4000 tys. i przekracza możliwości finansowe mamy Michałka.

Liczy się każda złotówka. Naprawdę, małe wpłaty również bardzo cieszą, a przede wszystkim Pomagają! Proszę pomóż mi, nie wstydź się wpłacać choćby 50 groszy, bo każdy grosz przybliży mnie do wielkiej zmiany mojego życia. Jeśli nie możesz pomoc, to pomóż w dotarciu do jak największej liczby osób, nie bądź obojętny, udostępnij na swoim profilu to wydarzenie proszę… Masz możliwość wpłacania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie 1% podatku Michałka. Środki te w całości zostaną przekazane na rehabilitację oraz równie bardzo kosztowne leczenie.

Sytuacja materialna Michałka jest trudna. Wraz z mamą utrzymuje się tylko ze świadczenia pielęgnacyjnego. Ze względu na opiekę nad synkiem mama nie może podjąć żadnej pracy zarobkowej. Dlatego też w jej imieniu prosimy Państwa o wsparcie finansowe, dzięki któremu Michałek będzie mógł – tak jak inne, zdrowe dzieci – funkcjonować w miarę samodzielnie. Marzeniem Michałka jest wyjechać na turnus delfinoterapii. Dzięki takiej rehabilitacji Michałek może zrobić postępy w mowie. Pomóżcie Michałkowi w realizacji tych marzeń.

Prosimy o pomoc dla Michała w formie 1% podatku lub darowizny na poniższe konto bankowe.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
8099 Gral Michał

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
8099 Gral Michał darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Gazeta Bankowa
NSZZ Solidarność – Mazowsze
United Way – Fundacja Wspólna Droga
MultiProjekt
Fundacja Bre Banku, Warszawa