Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Nr subkonta
4736
Województwo
kujawsko-pomorskie
Data urodzenia
2004/04/11
mózgowe porażenie dziecięce pod postacią spastycznego niedowładu kończyn dolnych i zajęciem lewej kończyny górnej
Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:
Odbiorca:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A., nr rachunku:
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem:
4736 Żyta Błażej darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
Tylko dla wpłat - treść dla 1,5% podatku dostępna w sekcji "Przekaż 1,5% podatku".
W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1,5%” podaj:
4736 Żyta Błażej
Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp.
Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
Pobierz darmowy program do rozliczeń PIT za rok 2024, z wypełnionymi danymi 1,5% dla Podopiecznego Żyta Błażej.
Przekaż 1,5% podatkuBłażej od urodzenia zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym oraz niedowładem czterokończynowym. W swoim krótkim życiu przeszedł już wiele operacji, w tym operację zeza naprzemiennego, podcięcie ścięgien Achillesa, zabieg przywodzicieli, uwolnienie wielopoziomowe przykurczów pod kolanami oraz dwie operacje prawego stawu biodrowego. Jest pod stałą opieką wielu specjalistów, m.in.: ortopedy, rehabilitanta, neurologa oraz okulisty. Na co dzień Błażej porusza się na wózku inwalidzkim, ale bardzo lubi ćwiczenia rehabilitacyjne i chodzenie przy parapodium. Uwielbia także zajęcia na basenie, na które jeździmy raz w tygodniu. Aby zapewnić mu ciągłą rehabilitację, zapobiegać powstawaniu przykurczów oraz uzyskać coraz lepsze efekty, potrzebujemy więcej środków finansowych. Koszt jednego dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego wynosi obecnie ponad 10 tysięcy złotych, dlatego korzystamy z prywatnej rehabilitacji w warunkach domowych dwa razy w tygodniu. Chcielibyśmy, aby nasz syn miał możliwość częstszych wizyt u fizjoterapeuty, co mogłoby przynieść jeszcze lepsze rezultaty. Niestety, koszty rehabilitacji przewyższają możliwości finansowe naszej rodziny.
Zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w przekazaniu 1,5% podatku oraz wpłaty darowizn na leczenie i rehabilitację naszego syna Błażeja. Każda pomoc jest dla nas niezwykle cenna i pozwoli Błażejowi na dalszą walkę o lepszą przyszłość.
Dziękujemy za wszelkie wsparcie i życzliwość.
Rodzice