Dominika Grochowska

fizjoterapeuta

  • Jednolite studia magisterskie na kierunku fizjoterapia, Akademia Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie

Numer prawa wykonywania zawodu: 74767

  • Integracja Sensoryczna I i II stopień
  • Metoda Ruchu Rozwijającego wg Weroniki Sherborne poziom I
  • Warsztaty „Techniki Tkanek Miękkich” oraz „FDM” podczas konferencji „Powięź – Fakty i Mity”

Ukończyłam studia magisterskie na warszawskiej AWF na kierunku Fizjoterapii. Jeszcze w trakcie studiów odbywałam praktyki w Instytucie Terapii Funkcjonalnej „Dzielny Miś” oraz w Centrum Rehabilitacji wad postawy „Panda”.

Współpraca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i od początku wiązałam z tym swoją przyszłość. Po studiach rozpoczęłam pracę w Terapeutycznym Punkcie przedszkolnym „Małe Kajtki” z dziećmi ze spektrum autyzmu, gdzie poszerzyłam swoje umiejętności o współprace z psychologami, logopedami, neurologopedami, pedagogami oraz terapeutami SI. Dzięki temu dużo łatwiej nawiązuje kontakt z dzieckiem, komunikuje się z nimi w razie potrzeby komunikacją alternatywną i widzę ogromną potrzebę pracy w interdyscyplinarnym zespole.

Prowadzę również terapię w wodzie dla dzieci z różnymi jednostkami chorobowymi m.in.: skoliozy, choroby nerwowo-mięśniowe, nowotwory, spektrum autyzmu.  Jestem także instruktorem pływania. Współpraca z dziećmi jest moją pasją, staram się nieustannie rozwijać i podnosić kompetencje zawodowe z zakresu pediatrii na kursach i szkoleniach.

Po pracy spędzam czas na zajęciach fitness oraz pływaniu podczas których odpoczywam i czerpię energię, by móc sprostać potrzebom wszystkich moich pacjentów.

Zarządzaj plikami cookies