Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Fundacja na Gali BCC

W sobotę 26 stycznia Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” wzięła udział w Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie.

Już po raz 25. odbyła się ceremonia wręczenia statuetek „Liderów Polskiego Biznesu” przyznawanych przez Business Centre Club. Dzięki uprzejmości organizatorów Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” i Fundacja Sedeka, które działają w ramach Wspólnoty “Zdążyć z Pomocą” miały możliwość zaprezentowania swojej działalności przed gośćmi Gali

Kulminacyjnym punktem uroczystości była ceremonia wręczenia Złotych Statuetek w konkursie Lidera Polskiego Biznesu. Business Centre Club przyznaje je firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe.

W foyer Teatru Wielkiego goście mieli możliwość zapoznania się z działalnością Fundacji i ofertą wydawniczą. Swoją inaugurację miał również Klub Smoka i Konfucjusza powołany jako I oddział Fundacji Sedeka. Jego misją będzie m.in. promowanie rzetelności, uczciwości i profesjonalizmu w biznesie.

Dla odwiedzających nasze stoiska były przygotowane atrakcje i niespodzianki przygotowane wraz z partnerami – firmami, którym bliska jest idea CSR.

 

 

Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

BETARD – prefabrykaty budowlane
Mimo Wszystko – Fundacja Anny Dymnej
Jastrzębskie Zakłady Remontowe sp. z o.o.
KSB
Ekopoldex FPH Tomasz Podlodowski, Myślenice