Pomiń linki nawigacyjne i przejdź do treści strony

Kisielińska Daria

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
28778

Województwo:
lubelskie

Data urodzenia:
2015-08-15

Schorzenie:
wada kory mózgowej, pachygyria, małogłowie, stan po niedotlenieniu

Darowizny ONLINE poprzez płatności w Systemie Przelewy24
Wprowadź dowolną kwotę


Apel:

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zwraca się z prośbą o pomoc dla Darii Kisielińskiej.

Oto apel rodziców Darii:

Daria jest naszym jedynym dzieckiem. Urodziła się 15.08.2015 r. z wadą serca, naczyniakami, a co najgorsze z rzadką chorobą jaką jest małogłowie pierwotne. Kolejne badania jakie przeprowadzano córce wykazały, że ma ciężkie wady wrodzone mózgu, przez co jej rozwój ruchowy i umysłowy jest znacznie opóźniony. Małogłowie jest chorobą nieuleczalną, której konsekwencją są również inne choroby ujawniające się z wiekiem. Daria znajduje się pod opieką wielu specjalistów, m.in. neurologa, genetyka, kardiologa, ortopedy, okulisty, chirurga onkologa, foniatry.

Jedyną szansą na rozwój naszej córki jest stała terapia polegająca na dostarczaniu jej bodźców, które można jej zapewnić poprzez różne formy rehabilitacji. Nasza córeczka cierpi na wzmożone napięcie mięśniowe, które pomimo rehabilitacji nie ustępuje. Kontrola ortopedyczna wykazała, że jeżeli napięcie mięśniowe się nie zmniejszy to możliwe jest, że z czasem nastąpi zwichnięcie bioderek, a tego byśmy chcieli uniknąć. Wzmożone napięcie powoduje także bardzo bolesne dla dziecka przykurcze, dlatego ważna jest stała i systematyczna rehabilitacja. Od wyjścia ze szpitala nasza córeczka jest 4-5 razy w tygodniu rehabilitowana przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów, uczestniczy w terapii logopedycznej, integracji sensorycznej oraz korzysta z masaży. Na wszystkie zabiegi musimy dojechać 60 km od miejsca naszego zamieszkania. Darunia wymaga także pracy z nią w domu, a co za tym idzie zakupu sprzętu do rehabilitacji. Codziennie z nią ćwiczymy i ją masujemy, jednak wzmożone napięcie stale się utrzymuje.

Jako rodzice pragniemy, żeby Daria miała szansę na przezwyciężenie choroby i samodzielność w życiu. Marzymy, aby mogła sama mówić, usiąść czy stanąć na własnych nóżkach. Wymaga to ogromnej pracy i nakładów finansowych. Szukamy dobrych ośrodków oraz specjalistów, którzy będą w stanie pomóc naszej córce. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli zapewnić córeczce stałą rehabilitację, pojechać na turnusy oraz zakupić niezbędny sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Daria ma otwarte konto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, na którym są gromadzone fundusze. Jest to nasz pierwszy rok rozliczeniowy więc pieniądze z 1% przekazane na rzecz naszej córki trafią na jej konto dopiero pod koniec roku. Dla nas liczy się każda pomoc, która przyczyni się do poprawy stanu zdrowia naszej małej Gwiazdeczki oraz do tego, aby na jej twarzy gościł uśmiech i aby w chorobie mogła cieszyć się chwilami szczęścia i radości.


Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904
Przekaż 1% podatku On-Line

* program indywidualny dla tego podopiecznego

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
28778 Kisielińska Daria

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki
jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.


Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Alior Bank S.A.
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 (stary numer, który zostanie całkowicie zastąpiony)

Tytułem:
28778 Kisielińska Daria darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

tylko dla wpłat, treść dla 1% podatku patrz w sekcji Przekaż 1% podatku
Prowadzisz firmę
i chcesz nam pomóc?
Pomoc od firm

Pomagają nam:

Ebejot Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inwestcyjno-Budowlane, Warszawa
MuszyniankaSpółdzielnia Pracy
Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Lech Kaczyński
TADMAR – Technika Grzewcza
Krause sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej – Świdnica